Menu

Karcher HD S-9/16 ST

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa dzięki zintegrowanej automatycznej redukcji ciśnienia, kontroli temperatury spalin, zabezpieczeniu przed pracą na sucho oraz systemowi SDS redukującemu pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia. Dzięki zaimplementowaniu bojlera Eco-Line urządzenie spełniają ostatnie normy BlmSchV regulujące dopuszczalny poziom emisji spalin. W wyposażeniu palnik powierzchniowego spalania z nakładką i chłodzony wodą bojler ze stali szlachetnej z wbudowaną stalową wężownicą grzejną. Właściwości I mocne strony Chłodzony wodą, 4-biegunowy, wolnoobrotowy, trójfazowy silnik elektryczny Długa żywotność. Rozszerzona wydajność. Cicha praca. Niezawodny kocioł Wysoka moc cieplna. Wbudowana stalowa wężownica cieplna zapewnia wysoką moc cieplną przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. Pionowa i lekka kompozycja z płomieniem skierowanym w dół zagwarantuje równomierną dystrybucję ciepła bez powstawania kondensatu i korozji. Aprobata GASTEC Spełnia najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa, jakości i funkcjonalności. Z uwagi na szczelny system odprowadzania spalin nie wymaga instalacji w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu. Wyposażenie System tłumienia drgań SDS System redukcji ciśnienia Kontrola płomienia przystosowane do systemu Servo-Control dopasowane do zdalnego sterowania

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.