Menu

Karcher K3 Full Control

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

niedługi czas przygotowania do pracy, wygodna mobilność i minimalny ciężar znamionują urządzenie z linii standard klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 cechuje się kompaktowymi wymiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest funkcjonalność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie znakomicie sprawdzi się w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zagwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to dopasować cechy strumienia do solidnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest przystępny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający albo wąż wysokociśnieniowy. Obfite koła i praktyczny uchwyt prowadzący upraszczają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

właściwości i zalety

  • Quick Connec. TUmożliwia nieskomplikowane przyłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia i odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • obszerny hak na obudowie zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalajązintegrować je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun umożliwia wybór optymalnego ustawienia.

    Wyposażenie charakterystyczne.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.