Menu

Karcher K5 Full Control Home

Cechy produktu

 • Producent Karcher 
 • Moc 2.1 kW
 • Ciśnienie maksymalne 145 bar
 • Wydajność tłoczenia 500 l/h
 • Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis


MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 FULL CONTROL HOME W WYPOSAŻENIU typowYM i ponadto

Przedłużka węża wysokociśnieniowego
gwarantująca wiekszą rozciągliwość pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. Nietrudne podłączenie pomiędzy pistoletem z systemem szybkozłącza i wężem wysokociśnieniowym. Średnica wewnętrzna 8 mm. Długość 10 metrów
Uniwersalne złącze
funkcjonalna budowa ułatwiająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich typowych węży ogrodowych.
Filtr wody
Filtr wody broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed skażeniami obecnymi w wodzie.
Pianownica FJ 10
dedykowana jest do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna. Dzięki temu detergent nie jest transportowany poprzez pompę urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość regulacji ilości środka czyszczącego.
Uchwyt ścienny na wyposażenie
Do komfortowego przechowywania wyposażenia maszyn wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Idealnie chroni szczotki myjące przed odkształcaniem.
Środek do czyszczenia plastiku 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia materiałów sztucznych o unikalnej formule 3 w 1 eliminuje brud, chroni tworzywo sztuczne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.
Środek do czyszczenia drewna 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia drewna o niepowtarzalnej formule 3 w 1 bezawaryjnie eliminuje brud, pielęgnuje i broni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV. Objętość 1 litr
Szampon samochodowy 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia wszystkiego typu pojazdów o oryginalnej formule 3 w 1 skutecznie usuwa choćby najistotniej uporczywe zabrudzenia. Na dodatek pokaźnie przyspiesza cykl schnięcia. Pojemność 1 litr
Uniwersalny środek czyszczący
Nowy preparat o ulepszonej formule dynamicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste zanieczyszczenia). Nadzwyczajnie sprawdza się w myciu pojazdów i wodoodpornych powierzchni wokół domu. Objętość 1 litr
Lanca kątowa
Długa lanca kątowa (około 1 m) do przystępnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych albo podwozi samochodów.
Szczotka obrotowa WB 100
Obrotowa szczotka z miękką szczeciną do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa nienaturalnego).

OPIS

Urządzenie klasy K 5 to bardzo konkretna i niezawodna maszyna wyekwipowana w chłodzony wodą, trwały silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni i zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najlepszy.

W komplecie do czyszczenia domu nadzwyczajnie nadającym się do czyszczenia dużych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Zestaw składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l), a także przystawki T-Racer T 350, która pozwala na czyszczenie pokaźniejszych, płaskich powierzchni w czasie istotnie krótszym przy pomocy lancy.

K 5 Full Control Home wspaniale nadaje się do mycia:
 • samochodu
 • elewacji
 • podjazdu
 • bram garażowych
 • i wielu innych miejsc

SPECYFIKACJA K 5 FULL CONTROL HOME

Pistolet spryskujący Full Control
Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązespoić je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Ekran LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.
Pozycja parking
Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu w trakcie przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.
Plug 'n' Clean
Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean umożliwia podawanie chemii bezpośrednio z opakowania oraz łatwą wymianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia oraz bezpieczeństwo samych sprzętów.

atrybuty i zalety K 5 Full Control Home

 • Silnik chłodzony wodą
 • Podawanie środka czyszczącego poprzez system Plug 'n' Clean
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Bogate wyposażenie typowe

WYPOSAŻENIE standardowE

Pistolet G 145 Q FC
Lanca z dyszą Vario
Lanca z dyszą rotacyjną
Wąż - 8 metrów
Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 - 1 litr
Przystawka T-Racer T 350 z dyszami

O PRZYSTAWCE T-RACER T 350

T-Racer T 350 to przystawka do szybkiego i produktywnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle rozszerzają produktywność czyszczenia choćby 10-krotnie, a wydajnie broni przed rozpryskami wody. Wygodne uchwyty umożliwiają czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Płynna regulacja strumienia wody pozwala przystosować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni. T-Racer T 350 pasuje do wszystkich domowych maszyn wysokociśnieniowych K2 – K7.

Wszystkie prezentowane fotografie są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę , a także elementy demonstrujące możliwości oferowanego towaru. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania ochoczo na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.