Menu

Karcher K7 Compact

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 3 kW
  • Ciśnienie maksymalne 160 bar
  • Wydajność tłoczenia 600 l/h
  • Maksymalna temperatura wody 60 °C

Opis

Urządzenie Kompakt w klasie K 7 stanowi nieszablonowe połączenie kompaktowej budowy i najwyższej produktywności. Śladowe gabaryty upraszczają transport. Niepokaźne gabaryty maszyny i jej lekkość powodują, że jest to urządzenie istotnie mobilne, proste w transporcie (posiada się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego) i przechowywaniu. Pomimo tych cech, charakeryzuje się trwałą budową i korzystnymi parametrami pracy. Dzięki nadzwyczajnej jakości wykonania i potężnemu, chłodzonemu wodą silnikowi jest wysoce bezusterkowe w eksploatacji. Obsługę ułatwia system szybkozłączy Quick Connect gwarantujący momentalne wpinanie węża wysokociśnieniowego do urządzenia i pistoletu, dzięki czemu urządzenie w mgnieniu oka jest gotowe do pracy. W wyposażeniu jeszcze 10 m gumowy wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Filtr wstępny zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie. Najważniejsze: - Łatwość transportowania : Wysokiej jakości, teleskopowy uchwyt produkowany z aluminium usprawnia transport i przemieszczanie urządzenia. Można go złożyć w przypadku przechowywania urządzenia. Modele z linii kompakt pracują w pozycji poziomej i tak także mogą być transportowane, dzięki czemu prosto mieszczą się w każdym bagażniku. Transport ułatwiają dwa uchywty. - solidność i niezawodne funkcjonowanie : Chłodzony wodą silnik o obszernej sprawności i przedłużonej żywotności. - Quick Connect : proste wpinanie i odpinanie węża wysokociśnieniowego i pistoletu spryskującego. - wbudowany wężyk do zasysania środka czyszczącego : wygodne i nieskomplikowane korzystanie ze środka czyszczącego. Wyposażenie: -Pistolet wysokociśnieniowy, Przyłącze Quick Connect, -Lanca Vario Power, -Dysza rotacyjna, -Wąż wysokociśnieniowy, 10 m, -System szybkozłącza Quick Connect, -Podawanie środka czyszczącego przez, Zasysanie, -Uchwyt teleskopowy, -Silnik chłodzony wodą, -zaimplementowany filtr wody, -Adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4''....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.