Moje konto
  • NAC 6230T-R NAC 6230T-R
  • NAC 6230T-R NAC 6230T-R
  • NAC 6230T-R NAC 6230T-R

NAC 6230T-R

4 oferty z 4 sklepów

Producent NAC WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Myjka ciśnieniowa (aluminiowa pompa) 2000W 6230T-R NAC

Maksymalna moc silnika 2000 W??Maksymalne ciśnienie 160 Bar??Wydajność wody6 l/min

Dostępność sprawdź w sklepie →

ELECTRO.pl

★★★★★
67031 opinii

NAC 6230T-R + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach!

NAC 6230T-R + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach!

NAC 6230T-R + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! Myjka ciśnieniowa o mocy znamionowej 2000 W, wydajności tłoczenia 360 l/h, ciśnieniu maksymalnym 160 bar, przeznaczona do wody o temperaturze do 60 stopni, wyposażona w wyłącznik ciśnieniowy oraz zwijany na bęben przewód ciśnieniowy.

Dostępny od ręki  ✓

ANTEKS

★★★★★
144 opinie

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA 2000W NAC 6230T-R

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA 2000W NAC 6230T-R

… miesięczną gwarancję w systemie "door to door"całkowicie na koszt firmy NAC Dane techniczne : Moc: 2 kW (2000W) Wydajność tłoczenia: 360 l/h Max ciśnienie: 160 barNominalne ciśnienie: 110 bar System Auto-Stop Wyposażenie:lanca z regulacją ciśnienia,lanca "Turbo",szczotka obrotowa,fabrycznie wbudowany zbiornik na detergenty Gwarancja : 24 miesiące przy sprzedaży konsumenckiej (paragon)12 …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Myjka ciśnieniowa (aluminiowa pompa) 2000W PWE200-ME NAC

Dane techniczneMaksymalna moc silnika 2000 WMaksymalne ciśnienie 160 BarWydajność wody6 l/minCiśnienie nominalne 80 BarWyposażenie:Wbudowany zbiornik na detergenty i bęben na wąż , lanca z regulacją ciśnienia, lanca "TURBO", szczotka obrotowa. Inne:Aluminiowa pompa, system auto stop, aluminiowa rączka myjki z miękkim uchwytem

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentNAC

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś wyczyścić. Mogą to być meble ogrodowe, samochód czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową NAC 6230T-R.

Wprowadzenie

Myjka ciśnieniowa działa bardzo prosto. Pompuje wodę pod dużym ciśnieniem (może ono wynosić nawet do 20 Mpa) i wystrzeliwuje ją z dyszy specjalnej lancy, którą kierując jesteśmy w stanie bezproblemowo wymyć, wypłukać i tym samym wyczyścić wszelkie zabrudzenia z różnorodnych powierzchni. Przed pracą, urządzenie należy podłączyć do ujęcia wody (może być to zwykły kran lub zbiornik wodny, na przykład basen), a także należy myjkę podłączyć do źródła prądu. Po takim podłączeniu myjka jest gotowa do pracy.

Specyfikacja i cechy

Myjka to duża wygoda i prostota użytkowania. To jej największa zaleta. A wszystko dzięki dużemu ciśnieniu i mocy, którą dane urządzenie dysponuje. Taka myjka upraszcza pracę, a co najważniejsze zmniejsza wysiłek, który musielibyśmy włożyć w oczyszczenie zabrudzonych powierzchni. Wszystko to w jednym, prostym w obsłudze urządzeniu. Dysponując ciśnieniem o wartości nawet do 150 barów, jesteśmy w stanie poradzić sobie z niemal każdym zabrudzeniem. Dostępne na rynku myjki możemy podzielić na trzy kategorie. Najprostsze, do użytku stricte domowego "weekendowego", których ciśnienie pracy wynosi około 10 Mpa. Druga kategoria to urządzenia o większej mocy (powyżej 10 MPa), które jednak nadal są projektowane do intensywnego użytku domowego. Klasa ostatnia, to myjki, które nadają się do zastosowań profesjonalnych. Dysponują dużą mocą i ciśnieniem rzędu 20 MPa, a także dodatkowymi dokładkami i wyposażeniem, umożliwiającym działanie w różnych sytuacjach i miejscach. Myjki do użytku domowego mogą mieć ciśnienie 50-130 barów, co jest wystarczające do prac domowych. Pamiętajmy jednak o tym, że jeśli często będziemy wykorzystywali myjkę do mycia dużych i nieregularnych powierzchni warto poszukać modelu o ciśnieniu 150-180 bar.

Wybór i zastosowanie

Myjki są zaprojektowane tak, by można było zamontować na ich lancach różnorodne końcówki formujące strumień wody. Dzięki temu mamy do dyspozycji różne rodzaje strumienia, które można wykorzystać do różnorodnych powierzchni i stopni zabrudzeń. Można także użyć dodatkowe dokładki ze szczotkami, które posłużą nam do mycia wstępnego lub poruszenia i zmycia zaschniętego brudu. Niektóre modele posiadają także funkcję mycia piaskowego. Wtedy wewnątrz specjalnego pojemnika miesza się piasek z wodą, i tak przygotowaną mieszanką pozbyć się można rdzy lub starej zaschniętej farby. Często używamy myjki ciśnieniowej do mycia samochodu. To świetny przykład zastosowania tego urządzenia. Mycie samochodu bezdotykowo, właśnie za pomocą myjki, gwarantuje nie tylko dokładne czyszczenie, ale także bezpieczeństwo lakieru. Różne poziomy skupienia strumienia wody, czynią myjkę urządzeniem wszechstronnym. Możemy wyodrębnić cztery główne typy. Wąski, silny strumień, jest przydatny gdy chcemy wymyć wąskie szczeliny czy otwory, a także wtedy, gdy musimy pozbyć się miejscowych zabrudzeń. Strumień płaski, przydaje się do zmywania dużych powierzchni, a także do spłukiwania. Strumień rotacyjny, będzie idealny do czyszczenia powierzchni o nieregularnej fakturze. Niskociśnieniowy strumień mocno napowietrzony, przyda nam się, gdy będziemy chcieli wyczyścić płyty chodnikowe, kafelki i tym podobne powierzchnie. O końcówkach już wspominaliśmy, jeśli jednak w zestawie naszej myjki nie ma zbyt wielu nakładek, nie skreślajmy takiego urządzenia. Do użytku domowego najczęściej wystarcza w zupełności jedna końcówka wielofunkcyjna. Zestaw często uzupełniają pojemniki na różnego rodzaju płynne detergenty. Zbiornik z płynem można zamontować na wylocie dyszy, dzięki czemu woda idealnie miesza się z dodatkowym środkiem czyszczącym. Jeśli wybieramy myjkę do domu, przejrzyjmy specyfikację danego modelu. Bierzmy pod uwagę, aby do takiego użytku szukać myjki wygodnej, a wiec lekkiej lub na kółkach. Powinna też posiadać tylko te funkcje, które na pewno nam się przydadzą. Nie przepłacajmy za coś, czego nie wykorzystamy.

Podsumowanie

Jak zwykle w przypadku urządzeń mechanicznych, których wykonanie i jakość wpływa na czas użytkowania, trzeba stwierdzić, że warto wybierać produkty markowe. Zakup myjki ciśnieniowej, to inwestycja na lata, warto więc zadbać o to, aby zarówno gwarancja jak i sieć serwisowa była jak najkorzystniejsza dla nas, kupujących. A to wszystko może zapewnić tylko duża i znana firma. Myjka ciśnieniowa NAC 6230T-R, to urządzenie przydatne i funkcjonalne. Szybko docenimy jej moc i możliwości czyszczenia różnorodnych powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji, które warto rozważyć pod kątem zakupu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też