Menu

HP X1200

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Liczba przycisków

Opis

wysmakowana prostota to najlepsze słowa, jakimi można określić mysz optyczną firmy HP- X1200 ze stylową, czerwoną wstawką. Została wytwarzana z trwałych, wytrzymałych na ścieranie i intensywne używanie tworzyw, które przyczyniły się do powiększenia jej żywotności.

Mysz cechuje się rewelacyjną, podwójną funkcjonalnością, która zezwala na łatwą obsługę przez osoby lewo- i praworęczne. Dzięki sprawdzonej technologii optycznej 1200DPI mysz zapewnia płynne i błyskawiczne działanie na każdej powierzchni, bez potrzeby korzystania z podkładki.

komfortowe w użyciu kółko przewijania sprawi,oglądanie Internetu i dokumentów będzie szybkie i wygodne. Trzy użyteczne klawisze funkcyjne umożliwią intuicyjne wykorzystywanie urządzenia. HP X1200 to produkt, który spełni wszystkie wymogi osób, preferujących gotowość do pracy w każdych warunkach, bez konieczności wymiany baterii.

Urządzenie współpracuje ze wszystkimi komputerami stacjonarnymi, a także laptopami opartymi na systemie Microsoft Windows Vista, 7, 8 i 10

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.