Menu

HP X1500

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Liczba przycisków

Opis

stylowa, a zarazem progresywna czarna mysz optyczna X1500 marki HP nada lubiany i niepowtarzalny wygląd każdej przestrzeni roboczej. Subtelna, wygięta linia uwodzi kształtem, perfekcyjnie dostosowując się do kształtu rąk i powiększając tym samym komfort w trakcie używania.

Mysz X1500 wyposażono w najnowsze i najmocniej sprawdzone technologie. Bezawaryjne złącze USB jest kompatybilne z każdym komputerem i laptopem przystępnym na rynku. Raz na zawsze zapomnisz o ładowaniu i zmienianiu baterii, ponieważ mysz będzie za każdym razem gotowa do pracy.

Trzy użyteczne przyciski zwiększają wydajność, pozwalając na intuicyjne korzystanie z urządzenia. Kółko nawigacji zezwala na komfortowe poruszanie się po Internecie i dokumentach, rozszerzając efektywność i wygodę.

detektor optyczny działa na większości powierzchni, a rozdzielczość maksymalna plasuje się na poziomie 1000 DPI. Urządzenie idealnie współpracuje z systemem operacyjnym Windows XP, Vista, 7, 8, 9 i 10.

To propozycja dla wszystkich ceniących sobie konwencjonalne kształty i sprawdzone rozwiązania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.