Menu

HP X9000

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Liczba przycisków

Opis

Mysz Omen X9000 producenta HP jest rewelacyjna dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą. To mysz do zadań specjalnych. Nie straszne są jej nieznane tereny, akrobacje czy loty w przestworzach. Omen X9000 zapewnia Ci precyzję ruchów, a także arcytrudną szybkość reakcji.
Mysz komputerowa od HP wyposażona jest w 6 programowalnych przycisków: 2 przyciski pod kciuk, przewijanie, regulacja rozdzielczości DPI i prawy i lewy przycisk. W trakcie rozgrywki można ustawić jedną z 8 poziomów regulacji czułości od 400 do 8200 DPI bez konieczności przerywania akcji. Kształt myszy dobrany jest do osób praworęcznych. Mysz jest komfortowa w wykorzystywaniu i pozwala na dostęp do wszystkich opcji sterowania.
producent HP jest jedną z najlepszych firm technicznych na rynku. Wykonany poprzez nich sprzęt komputerowy, urządzenia zewnętrzne czy akcesoria wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Producent na każdym etapie swojej pracy dba o najmniejsze detale, dzięki czemu może zaoferować klientowi produkty z najwyższej półki.
Specyfikacja
wymiary: 12,5 cm x 7,1 cm x 4,2 cm
wariant myszy: dla graczy, typowa
Kolor: czarny
czujnik: laserowy
Łączność: przewodowa
rodzaj złącza: USB
ilość przycisków: 6
Rolka przewijania: 1
Rozdzielczość myszki: 8200 DPI
Profil: praworęczny
System operacyjny: Apple MacOS X, Microsoft Windows Vista/7/8

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.