Menu

HP Z4000

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Liczba przycisków

Opis

mobilna, bezprzewodowa mysz optyczna Z4000 producenta HP to znakomity artykuł dla osób lubiących sobie wygodę w trakcie podróżowania i brak jakichkolwiek plączących się kabelków w trakcie pracy. Mysz została produkowana z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałych na ścieranie, a jej wykwintna czarna kolorystyka genialnie komponuje się z innymi sprzętami.

Jej funkcjonalne, kompaktowe kształty doskonale dostosowują się do rąk, gwarantując komfort w trakcie wielogodzinnych podróży po świecie komputerowym. Ta ergonomiczna myszka gwarantuje działanie choćby do roku na jednym komplecie baterii AA, dzięki temu na długo zapomnisz o ich podmianie.

Trzy klawisze nieprzeciętnie powiększają wydajność pracy, zezwalając na intuicyjną pracę. Kółko przewijania (scroll) usprawnia prędkie przeglądanie stron Internetowych, plików i tekstów, prawidłowo wpływając na skuteczność podczas realizowanych zadań.

Mysz działa na silnej i sprawdzonej częstotliwości 2,4 GHz gwarantując płynną i bezproblemową pracę w każdych warunkach. Rozdzielczość maksymalna tego modelu wynosi aż 1200 DPI, co w połączeniu z wspaniałym czujnikiem optycznym błyskawiczny czas reakcji na ekranie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.