Menu

Logitech G102

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Liczba przycisków
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 

Opis

G102Prodigy Gaming Mouse nadzwyczajna w swej prostocie. Skrupulatny sensor o rozdzielczości 8000 dpi, podświetlenie RGB, programowalne przyciski, wbudowana pamięć. Duch legendarnej myszy Logitech G100s w nowej formie.

produkowanado wygrywania TE DRUŻYNY WYGRYWAJĄ DZIĘKI LOGITECH G KlasykaGatunku Sprawdzony design. Nowoczesne technologie. PROGRAMOWALNE PODŚWIETLENIE RGBWybieraj sposórd około 16,8 miliona barw i wielu stopni jasności dopasowując barwy do własnych preferencji.

Pobierz oprogramowanie Logitech Gaming Software i uzyskaj dostęp do setek inteligentnych profili podświetlenia reagujących na akcje realizowane w grach. Ciesz się jeszcze większa głębą rozgrywki i imersją w największych hitach.

progresywnY I precyzyjnY SENSORSensor G102 zapewnia nieprzeciętną precyzję, prędkość śledzenia ruchów i spójność zezwalając Ci w pełni użyć swój potencjał. 200-8000 dpi z możliwościa zmiany czułości w czasie rozgrywki.

Celuj z precyzją snajpera albo wykonuj niezwłoczne ruchy celownika - wszystko, by pozwolić Ci wygrywać. Czułość 8000 dpi dostępna jest po aktualizacji oprogramowania urządzenia w Logitech Gaming Software.

konwencjonalnA budowa uwielbiana przez graczy Logitech G100S Gaming Mouse w nowym wydaniu. Legendarna w swojej prostocie budowa uznana poprzez graczy na całym świecie w nowym wydaniu. G102 zachowuje e-sportowy charakrer swej poprzedniczki,gromadzi mnóstwo usprawnień opracowanych przez inżynierów Logitech G.

Owocem ich pracy jest trwały i uniwersalny towar, który nieprzeciętnie sprawdza się choćby w wymagających grach. PROGRAMOWALNE PRZYCISKI I zaawansowanY SYSTEM NACIĄGUSoczyste kliknięcia i maksymalna precyzja.

Dzięki zaimplementowaniu metalowej sprężyny lewy i prawy przycisk myszy za każdym razem jest do dyspozycji - siła niezbędna do wciśniecia przycisków jest mniejsza, a czas reakcji skrócony. Logitech Gaming Software pozwala na dodatkową konfigurację wszelkich sześciu programowalnych przycisków dzięki czemu zawansowani użytkownicy jeszcze lepiej wykorzystają możliwości G102.

SUPERWYDAJNAG102 komunikuje się z komputerem z szybkością 1000 sygnałów na sekundę — to nawet 8 razy szybciej typowe myszy. Jakakolwiek akcja wywołuje praktycznie natychmiastową reakcję na ekranie co w grach wymagających zręczności ma fundamentalne znaczenie.

zaimplementowanA PAMIĘĆUstawienia urządzenia zapisują się na wbudowanej pamięci, dzięki temu po podpięciu do innygo komputera nie ma zapotrzebowania instalowania oprogramowania, łączenia się z Internetem i ponownej konfiguracji.

Logitech G102 Prodigy gaming mouse Play Advanced

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.