Menu

Logitech G300

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków

Opis

9 programowanych komponentów sterujących
Pod kontrolą
Osiągaj perfekcyjne wyniki przy użyciu domyślnej konfiguracji natychmiast po wyjęciu z pudełka. Możesz także skonfigurować polecenia powodowane jednym przyciskiem dla działań, które na ogół wymagają zagłębiania się w menu. Uzyskaj szybszy dostęp do funkcji „naciśnij, żeby rozmawiać". Ograniczaj tymczasowo rozdzielczość. Przypisz dowolne polecenie lub makro obejmujące kilka poleceń do jednego z dziewięciu programowalnych przycisków, korzystając z opcjonalnego oprogramowania

dokładny zarys nadaje się do obu rąk
Komfort rządzi

Uniwersalna budowa i znikome wymiary — ta mysz została wykonana w celu zapewnienia komfortu i trwałości.

Podświetlenie konfigurowane poprzez użytkownika
Wiedza to klucz

Przypisz unikatowy kolor i tożsamość do każdego z profili użytkownika z siedmioma odcieniami,momentalnie sprawdzać podczas gry, które ustawienia są aktywne.

Podświetlenie konfigurowane przez użytkownika
Wiedza to klucz

zastosowane profile pamięci
Mysz z własnym mózgiem

Skonfiguruj mysz tylko raz i zapamiętaj ustawienia. Każda gra, taka jak World of Warcraft lub Guild Wars 2, wymaga nieszablonowej konfiguracji. Zaprogramuj wszystkie dziewięć przycisków, by grać po swojemu dodatkowo na innych komputerach.

Przełączanie rozdzielczości w trakcie gry
niezwłoczna gotowość

Wykonuj właściwe ruchy w każdej sytuacji. Możliwość przełączania wielu ustawień czułości pozwala prędko wybierać opcje na ekranie lub przeszukiwać mapę gry (do 2500 dpi) bądź ograniczyć rozdzielczość w celu celowania z precyzją pojedynczych pikseli lub wybierania jednostek (250 dpi) przy użyciu komfortowo rozmieszczonych przycisków.

Przypisz wyjątkowy kolor i tożsamość do każdego z profili użytkownika z siedmioma odcieniami,szybko sprawdzać podczas gry, które ustawienia są aktywne.

wbudowane profile pamięci

Mysz z własnym mózgiem

Skonfiguruj mysz tylko raz i zapamiętaj ustawienia. Każda gra, taka jak World of Warcraft lub Guild Wars 2, wymaga nieszablonowej konfiguracji. Zaprogramuj wszystkie dziewięć przycisków, aby grać po swojemu w dodatku na innych komputerach.
Przełączanie rozdzielczości podczas gry
bezzwłoczna gotowość

Wykonuj właściwe ruchy w każdej sytuacji. Możliwość przełączania wielu ustawień czułości pozwala prędko wybierać opcje na ekranie lub przeszukiwać mapę gry (do 2500 dpi) bądź zniżyć rozdzielczość w celu celowania z precyzją pojedynczych pikseli albo wybierania jednostek (250 dpi) przy użyciu wygodnie rozmieszczonych przycisków.

Wytrzymała budowa
Nie do zdarcia

W czasie testów inżynieryjnych ustalono, że przyciski podstawowe cechują się wytrzymałością do 10 milionów kliknięć, a stopki mogą pokonać odległość do 250 km. Mysz G300 może przetrwać nawet najmocniej intensywne sesje grania, żeby dotrzymać kroku użytkownikowi.
Stopki o małym współczynniku tarcia
Znacząca przewaga

Śliskie, teflonowe stopki eliminują tarcie na praktycznie dowolnej powierzchni, by zapewnić płynniejszy ruch, staranne przesuwanie kursora i obszerniejszą skrupulatność.
proste w obsłudze oprogramowanie do konfiguracji
przystosuj do własnych potrzeb — w prosty sposób

Użyj opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software,rewelacyjnie połączyć polecenia do ulubionych gier. Przeciąganie i upuszczanie ustawień pozwala przystosować przyciski i profile śledzenia dla wszystkich gier. Możeszzastosować wstępnie skonfigurowanych ustawień z samoczynnym wykrywaniem gry

wymogi systemowe

Windows® 8, Windows® 7 albo Windows Vista®

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.