Menu

Logitech G305

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 

Opis

Mysz bezprzewodowa G305 LightSpeed gaming

technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED Dla wszystkich
G305 to bezprzewodowa mysz do gier LIGHTSPEED w przystępnej cenie, produkowana przy użyciu najnowszych technice z myślą o niezwykłej sprawności. Pozwala każdemu graczowi wejść na nowy poziom grania.

sensor HERO

HERO to nowy, bezprecedensowy czujnik optyczny zaprojektowany przez dział Logitech G, aby zapewnić najkorzystniejszą w swojej klasie jakość działania oraz nawet 10 razy większą energooszczędność (w porównaniu do poprzedniej generacji). Detektor HERO zagwarantuje wyjątkowo skrupulatne i spójne działanie bez wygładzania, oczyszczania albo przyspieszania w zakresie czułości od 200 do 12 000 dpi. G305 zapisuje choćby 5 profili z maksymalnie 5 poziomami dpi we zaimplementowanej pamięci.

technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED

Dzięki dokładnemu i starannemu projektowaniu zespół Logitech G stworzył nowoczesne rozwiązanie bezprzewodowe pozwalające polikwidować podstawowe problemy związane z opóźnieniami, stabilnością i łącznością. Konsekwencją tego jest technologia LIGHTSPEED fachowe rozwiązanie bezprzewodowe, które zapewnia wydajność maszyn przewodowych.

szczególnie długa żywotność baterii

czujka HERO i technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED unikatową wydajność, dzięki której możesz grać miesiącami. Gwarantuje żywotność baterii do 250 godzin na tylko jednej baterii AA. Można przystosować ją ta, żeby wytrzymała 9 miesięcy zwykłego stosowania w trybie długości działania, który można wybrać w oprogramowaniu Logitech Gaming Software.Przetestowano na podkładce pod mysz Logitech G240 Gaming Mouse Pad Logitech Gaming Software oraz wskaźnik na myszy G305 powiadomią Cię, gdy poziom baterii spadnie do 15%.

wyjątkowa lekkość

W Logitech G bezprzewodowa mysz do gier nie musi być ciężka. G305 jest nad wyraz lekka, waży zaledwie 99 gramów dzięki lekkiej konstrukcji mechanicznej i nieszablonowej produktywności zużycia baterii.

6 programowalnych przycisków
Przyciski główne, lewy i prawy myszy G305 znamionują się wytrzymałością na 10 milionów kliknięć. G305 ma także przycisk środkowy, przycisk DPI i dwa przyciski boczne, które można zaprogramować przy użyciu oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS) zależnie od upodobań.

Przyciski mechaniczne z naciągiem
Mechaniczny system naciągu przycisków zwiększa spójność działania lewego i prawego przycisku myszy oraz pozwala zredukować siłę konieczną do kliknięcia. Efektem tego jest staranne i niezawodne działanie przycisków nawet podczas najbardziej intensywnych rozgrywek.

Graj w dowolnym miejscu

Trwała, lekka budowa o niewielkich wymiarach i zaimplementowanym schowku nanoodbiornika USB pozwalają zabrać mysz G305 w podróż.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.