Menu

Logitech G402

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków

Opis

G402Hyperion Fury Logitech® G402 Hyperion Fury to najszybsza na świecie mysz do grania dzięki technice mechanizmu Fusion, który śledzi bezusterkowo ruch z prędkością 420 ips ( 10 m/s). Dzięki 8 programowalnym przyciskom i 4 ustawieniom DPI, które można przełączać w locie, zyskujesz precyzję zezwalającą zdominować pole bitwy.

Lekkie materiały i stopki o niskim tarciu najmocniej wygodne wrażenia, dzięki temu choćby w trakcie najbardziej intensywnych sesji grania mysz dotrzyma Ci kroku. Mysz Hyperion Fury proponuje nowy poziom szybkości i precyzji.

Czy dotrzymasz jej kroku? DemonSzybkości Bezkompromisowa konstrukcja. Dla najmocniej wymagających. Szybkie ŚLEDZENIe RUCHÓW poprzez MECHANIZM FUSIONZaawansowana technologia czujnika w celu błyskawicznego działania w grach.Mysz Hyperion Fury łączy sensor optyczny z technologią Logitech Delta Zero oraz nasz unikatowy sensor hybrydowy z mechanizmem Fusion Engine™, który umożliwia śledzenie ruchów z prędkością przekraczającą 500 ips.

PRZEŁĄCZANIE ROZDZIELCZOŚCI w trakcie GRYCztery ustawienia zapewniające lepszą kontrolę nad rozgrywką. Przełączanie pomiędzy czterema ustawieniami rozdzielczości odbywa się natychmiastowo. Wyeliminuj wroga na mapie (250 dpi), a następnie rzuć się w mgnieniu oka do ucieczki (4000 dpi).

Przełączanie rozdzielczości podczas gry zagwarantuje możliwość dokładnego reagowania na chaos bitewny. 8 PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓWDostosowanie do własnego stylu gry. Mysz można przypasować przy użyciu 8 programowalnych przycisków.

Niezależnie od tego, czy chcesz rzucić granatem lub uzyskać dostęp do zgromadzonych zapasów, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku. Opcjonalne oprogramowanie Logitech Gaming Software ułatwia konfigurowanie.

CZĘSTOTLIWOŚĆ RAPORTOWANIA CO 1MSCiągła komunikacja. Częstotliwość raportowania co 1ms daje pewność, że Twoje ruchy zostaną momentalnie przesłane poprzez połączenie USB bez żadnych opóźnień wywołujących kłopoty.

32-BITOWY PROCESOR ARMBardziej inteligentna niż kiedykolwiek. Zastosowany procesor ARM myszy Hyperion Fury obsługuje mechanizm Fusion, zapewniając niesamowitą prędkość śledzenia ruchów, a jednocześnie pozwala na zapisywanie i odtwarzanie ulubionych makr.

Oprogramowanie Logitech Gaming Software ułatwia tworzenie i przypisywanie makr wywoływanych za pomocą myszy Hyperion Fury. PrędkiE KLIKANIEWyjątkowa prędkość reakcji zagwarantuje ogromną przewagę. Oddzielone przyciski lewy iprawy wspaniałą reakcję.

Możliwość klikania z nad wyraz dużą szybkością pozwoli wykorzystać swoje umiejętności i zyskać przewagę w intensywnych pojedynkach strzeleckich. Szybsze i wygodniejsze klikanie powoduje, że mysz Hyperion Fury naprawdę się uwydatnia.

KOMFORT I ESTETYKAMaksymalny komfort gwarantujący maksymalny czas rozgrywki. Modernizacja konwencjonalnego kształtu myszy G400s w celu rozszerzenia funkcjonalności i komfortu. Połączenie lekkich tworzyw i gumowych uchwytów pomoże maksymalnie wydłużyć czas rozgrywki.

Opinie Mediów Redaktorzy o testowanym sprzęcie "w sytuacji Logitecha G402 najważniejsza była właśnie pewność odwzorowania ruchu nawet przy najwyższych osiąganych przez dłonie szybkościach" "Mysz Logitech G402 to szczególnie dobra budowa.

Połączenie prawidłowych materiałów z prawidłowym “wnętrzem” sprawiło, że ta myszka stała się nieraz wybieraną propozycją przez graczy. Logitech cały czas prezentuje, iż zależy mu na graczach i dba o nich coraz bardziej." "Za około 250 zł dostaniemy skrupulatnie stworzoną, mocną myszkę o świetnym i postępowym sensorze hybrydowym.

To komfortowa konstrukcja o estetycznym designie i wielkich możliwościach. Logitech po raz kolejny pokazał, iż liczy się technika, a nie bajery." Logitech G402 Hyperion Fury Play Advanced

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.