Menu

Logitech G502

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków 11 

Opis

BEZPRZEWODOWA MYSZ DO GIER G502 LIGHTSPEED WIRELESS GAMING MOUSE

technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED
Mysz G502 jest ikoną wybieraną przez profesjonalnych graczy, która znajduje się na szczycie rankingów niezależnie od generacji. Dzisiaj mysz G502 dołącza do najszczególniej nowoczesnych bezprzewodowych myszy do grania na świecie dzięki wersji G502 LIGHTSPEED. Wersja LIGHTSPEED jest wyjątkowo szybka i bezusterkowa ufają jej zawodowi e-sportowcy. Mysz G502 LIGHTSPEED jest na dodatek zaopatrzona w sensor nowej generacji HERO 16K i jest kompatybilna z technologią POWERPLAY. Dzięki temu kompleksowemu odświeżeniu technice mysz G502 LIGHTSPEED zachowuje renomowany poprzez graczy kształt przy jednoczesnym zmniejszeniu masy o 7 gramów.

Legenda, która została wynaleziona na nowo
G502 LIGHTSPEED to unikatowa mysz kolekcji G502 do grania. Zachowuje styl i komplet funkcji pierwowzoru, ale została opracowana w pełni od nowa, żeby czerpać z naszych najnowszych innowacji. Struktura wewnętrzna ma tę samą cienką konstrukcję ścianek i progresywny endoszkielet, co mysz PRO Wireless, dzięki czemu jej masa ulega zmniejszeniu o 7 gramów. Zaopatrzono ją na dodatek w te same wiodące w branży technologie bezprzewodowe: LIGHTSPEED, HERO 16K i POWERPLAY.

czujnik HERO 16K
Gamingowy czujka HERO 16K nowej generacji osiąga prędkość śledzenia ruchu 400+ IPS w pełnym zakresie 16 000 DPI i nawet 10-krotnie pokaźniejszą produktywność w porównaniu do poprzednich generacji. Konsekwencją tego jest najistotniej produktywny i najszybciej reagujący detektor, który w dodatku umożliwia redukcję masy poprzez genialny stosunek rozmiaru akumulatora do produktywności prądowej.

Ładowanie bezprzewodowe POWERPLAY
Graj myszą LIGHTSPEED bez ograniczeń. Stale ładuj mysz G502, gdy jej nie używasz i kiedy grasz dzięki bezprzewodowemu ładowaniu POWERPLAY. Koniec z martwieniem się o stan akumulatora. Mysz po prostu jest za każdym razem naładowana.

Podświetlenie LIGHTSYNC RGB
Podświetlenie LIGHTSYNC RGB z pełnymi możliwościami przypasowania w inteligentny sposób reaguje na grę, dźwięk kolor ekranu. Zsynchronizuj cały sprzęt Logitech G RGB. Wybierz podświetlenie pasujące do wnętrza i zestawu do wyboru masz ~16,8 miliona kolorów. Stwórz własne animacje RGB. Wybór należy do Ciebie. Dzięki gratisowemu oprogramowaniu Logitech G HUB podświetlenie RGB i mnóstwo innych rzeczy masz pod kontrolą.

certyfikat "Plastic Neutral"

Mysz G502 LIGHTSPEED nie zawiera PCW i otrzymała certyfikat Plastic Neutral. Oznacza to, iż dzięki każdej sprzedanej myszy producent Logitech wspiera programy organizacji Plastic Bank, które pomagają w usuwaniu materiałów sztucznych ze środowiska.


Pozostałe atrybuty
Żywotność akumulatora (przy ciągłym użyciu): Domyślne podświetlenie: do 48 godzin / Bez podświetlenia: do 60 godzin Ładowanie przez 5 minut przy pomocy portu USB 2.0 gwarantuje 2,5 godziny gry Maksymalne przyspieszenie: > 40 G Maksymalna prędkość: > 400 IPS Format informacji USB: 16 bitów na oś Odświeżanie położenia (USB): 1000 Hz (1 ms) Odświeżanie położenia (tryb bezprzewodowy): 1000 Hz (1 ms) technologia łączności bezprzewodowej: technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED Mikroprocesor: 32-bitowy ARM Podstawa z PTFE: 250 km Zgodność z POWERPLAY zastosowana pamięć LIGHTSYNC RGB: 2 strefy System przycisków mechanicznych z naciągiem

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.