Menu

Logitech G502

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków 11 

Opis

G series Professional Wireless Gaming Mouse G502 Lightspeed Najchętniej kupowana mysz gamingowa na świecie w nowej wersji. Legendarna formuła, która zdobyła serca graczy na całym świecie została wzbogacona o czujnik HERO, podświetlenie LIGHTSYNC i bezprzewodową technikę lightspeed.

Nowo narodzona G502 LIGHTSPEED, to bezprzewodowa wersja legendarnej myszki G502. Gromadzi nowoczesny czujnik optyczny dla maksymalnej precyzji śledzenia, podświetlenie RGB LIGHTSYNC, profile gier, DPI od 200 do 16 000 i zestaw obciążników zezwalający na zmianę rozkładu myszy.

czujnik Hero™ 16K HERO to nasz najistotniej staranny detektor do grania, którego wytworzona od podstaw architektura zagwarantuje precyzję nowej generacji. Dzięki najwyższej szybkości przetwarzania klatek czujnik HERO charakteryzuje prędkość wynoszącą ponad 400 ips oraz śledzenie ruchu w zakresie czułości 100–16 000 dpi bez wygładzania, odfiltrowania i przyspieszania.

detektor HERO osiąga precyzję zezwalającą uczestniczyć w zawodach oraz zagwarantuje najbardziej spójny czas reakcji. Ustawienia DPI można dopasować za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS) LIGHTSPEED Dla mistrzowskich graczy liczy się każda milisekunda.

Bezprzewodowe myszy do grania Logitech G zostały jako pierwsze użyte w fachowych turniejach CS:GO, w których liczy się precyzja i czułość. Zawodowi e-sportowcy, tacy jak Shox (G2, CS:GO), Bjergsen (Team SoloMid, LoL) i Tucks (Chiefs eSports Club, CS:GO), korzystają z bezprzewodowych myszy Logitech G z technologią LIGHTSPEED każdego dnia i na każdym turnieju.

Logitech G zrewolucjonizowało bezprzewodowe przesyłanie informacji do tego stopnia, że w wielu przypadkach wygrywa z przewodowym sprzętem konkurencji. POWERPLAY Wprowadzając technologie POWERPLAY i LIGHTSPEED, Logitech G usunął przeszkody na drodze do skutecznego grania bezprzewodowego.

Opóźniona reakcja, rozłączanie połączenia bezprzewodowego i rozładowane baterie to już przeszłość. Bezprzewodowość to przyszłość grania na komputerach, która stała się osiągalna dzięki zaawansowanej nauce i niespotykanym rozwiązaniom technicznym.

Przycisk snajperski Przejmij jeszcze obszerniejszą kontrolę nad grą dzięki prędkim zmianom od obszernej do niepokaźnej czułości DPI. Przycisk snajpera, wygodnie umiejscowiony po lewej stronie myszy, po przytrzymaniu natychmiast pozwala przejść w tryb precyzyjnego celowania.

W oprogramowaniu LGS możesz przystosować zmianę czułości DPI lub zmienić funkcję przycisku, przypisując do niego zupełnie inne działanie. Lightsync RGB technika LIGHTSYNC to podświetlenie RGB nowej generacji regulowane do gry, dźwięku albo ekranu, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia.

Wybieraj z pełnego spektrum ok. 16,8 miliona , a także synchronizuj animacje i efekty podświetlenia z innymi urządzeniami Logitech G. Podświetlenie można ekspresowo iprzypasować przy pomocy oprogramowania Logitech Gaming Software.

dostosuj rozkład masy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.