Menu

Logitech M100

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków

Opis

Mysz M100 Logitech biała

Przewodowa mysz dla prawo- i leworęcznych
Optyczny odczyt w wysokiej rozdzielczości 1.000 dpi
Płynne i precyzyjne sterowanie kursorem

Mysz M100 Logitech® zapewnia to, czego Ci trzeba do komfortowego i bezawaryjnego sterowania komputerem. Mysz została opracowana poprzez ekspertów z Logitech®, a jej jakość i design bazują na doświadczeniu zdobytym przy produkcji ponad miliarda myszy. Instalacja jest wyjątkowo szybka i prosta i nie wymaga żadnego oprogramowania. Mysz jest wyekwipowana w kabel, który wystarczy podłączyć do złącza USB i od razu można zacząć jej używać. Dzięki formie w standardowym wymiarze dla prawo- i leworęcznych mysz należycie leży w obu dłoniach i zagwarantuje wygodny uchwyt. Mysz z optycznym odczytem w wysokiej rozdzielczości 1.000 dpi umożliwia płynne i staranne sterowanie kursorem łatwe zaznaczanie tekstu.

dane techniczne: Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB · Kolor: biały · optymalny do urządzeń wejściowych: leworęcznych, praworęcznych · rodzaj transmisji danych: Przewodowa · Rozdzielczość czujnika (dpi): 1000 dpi · typ czujnika: Optyczny · rodzaj urządzenia wejściowego (Kategoryzacja): Mysz USB

dostawa obejmuje: Mysz · Instrukcja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.