Menu

Logitech M185

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków

Opis

M185Mysz bezprzewodowa typu „plug and play” perfekcyjnE ROZWIĄZANIE DLA KOMPUTERÓW przenośnYCH. Mysz współpracuje z systemami Windows, Mac, Chrome OS™ i Linux. Możesz mieć pewność, iż mysz będzie za każdym razem działać zgodnie z wymogimi, niezależnie od tego, jakiego komputera używasz teraz i jakiego będziesz używać w przyszłości.

NIE DO ZDARCIATeraz możesz radować się wysoką jakością i bezusterkowością, z jakich znana jest firma Logitech. Oprócz tego otrzymasz 3-letnią, ograniczoną gwarancję na sprzęt. NASZ NAJMNIEJSZY ODBIORNIK W HISTORIIWspółpracuje jednocześnie z komputerami Mac, Chrome OS™ jak i z komputerami z systemem Windows®.

Jest tak śladowy,starczy podłączyć go do portu USB i zapomnieć o nim. Nie rzuca się w oczy. Koniec zmartwień z powodu zgubionych odbiorników. BezawaryjnOŚĆ firmy LOGITECHZyskujesz wysoką jakość i bezusterkowość, które uczyniły z producenta Logitech światowego lidera w dziedzinie myszy, i trzyletnią, ograniczoną gwarancję na sprzęt.

ROCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERIIKłopoty z bateriami znikną na cały rok. Wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia pomagają oszczędzać energię. KomfortowY, PROFILOWANY KSZTAŁTProfilowany kształt należycie dopasowuje się do obu rąk, a mysz jest wyraźnie wygodniejsza aniżeli panel dotykowy.

ŁĄCZNOŚĆ W PAŚMIE 2.4GHZKorzystaj z bezusterkowości porównywalnej do rozwiązań przewodowych, lecz bez kabli. Transmisja danych jest szybka; przebiega praktycznie bez opóźnień i zakłóceń. M185 Mysz bezprzewodowa rodzaju „plug and play” Wysokość: 99 mm|Szerokość: 60 mmGłębokość: 39 mm|Waga: 75,2 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.