Menu

Logitech M235

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Liczba przycisków

Opis

Wygoda w każdym miejscu
nieznaczna, wyraźnie zarysowana budowa z miękkimi bokami umożliwia wygodną pracę choćby w trakcie podróży.

Żegnaj, podchwytliwy touchpadzie
Ciesz się płynną kontrolą kursora, komfortowym celowaniem i prędkim zaznaczaniem tekstu niezależnie od powierzchni, na której pracujesz.

Sześć do jednego
niepokaźny odbiornik Logitech Unifying® łączy się z aż sześcioma urządzeniami kompatybilnymi z technologią Unifying za pośrednictwem sprawnej, bezusterkowej łączności bezprzewodowej na odległość do 25 metrów.1

Bateria starcza na cały rok
Kłopoty z bateriami znikną na cały rok. Wyłącznik pozwala oszczędzać energię, inteligentny tryb uśpienia wydłuża czas pracy baterii, a wskaźnik poziomu naładowania likwiduje niespodzianki.2

wspaniałe dopasowanie
Mysz została zaprojektowana ku zadowoleniu obu dłoni. Miękkie boki i komfortowy kształt sprawia, iż możesz na niej komfortowo pracować poprzez niemało godzin.

Roczna żywotność baterii
Kłopoty z bateriami znikną na cały rok. Wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia pozwalają oszczędzać energię baterii, a wskaźnik poziomu naładowania usuwa niespodzianki.

bezawaryjność marki Logitech

Zyskujesz wysoką jakość i bezawaryjność, które uczyniły z producenta Logitech światowego lidera w dziedzinie myszy, i trzyletnią, ograniczoną gwarancję na sprzęt.

nowoczesne śledzenie optyczne Logitech®
Dzięki technice Logitech Advanced Optical Tracking możesz komfortowo oglądać ulubione strony, używając myszki na powierzchniach, których konkurencyjne myszy by nie obsłużyły.

Odbiornik Logitech Unifying
Miniaturowy odbiornik może być stale podłączony do laptopa. Dodatkowo można do niego z łatwością dodać kompatybilną mysz albo klawiaturę — bez konieczności podłączania wielu odbiorników USB.EAN: 5099206027169
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 910-002201
Przeznaczenie: Biuro
czujnik: Optyczny
liczba przycisków: 3
ilość rolek: 1
Profil: Uniwersalny
Rozdzielczość (maks.): 1000 dpi
Połączenie: Bezprzewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: Baterie/akumulatory AA
Akcesoria w zestawie: - Mysz- Odbiornik Logitech Unifying- 1 bateria AA (umieszczona w urządzeniu)- Dokumentacja
Kolor: Czarny
wymiary: 55 x 95 x 38.6 mm
Waga: 84 g
Pozostałe właściwości: kryteria systemowe:- Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10- Mac OS® X 10.5 albo nowszy- Chrome OS™- Jądro Linux® w wersji 2.6 lub nowszej- Port USB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.