Menu

Logitech M330

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Liczba przycisków

Opis

M330 Silent PlusCicha mysz bezprzewodowa Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Silent Mice zagwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%. Trwałe, wygodne stopki produktywnie poruszają się po biurku.

Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i produktywność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni.

CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZY Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90%* zagwarantuje cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie.

wyprodukowanA DLA PRAWEJ dłoni Mysz ma wyprofilowane uchwyty z miękkiej gumy, by zapewnić pełny komfort. 24-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Wydłuż okres między wymianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji.

Nieużywana mysz M330 SILENT PLUS przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia. PROSTOTA. BezawaryjnOŚĆ. SIŁA. Bezproblemowy nanoodbiornik zezwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m. Mysz M330 SILENT PLUS wykorzystuje także nowoczesne optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech® w celu precyzyjnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni.

Nie jest konieczne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows®, Mac, Chrome OS™ albo Linux®. M330 Silent Plus Cicha mysz bezprzewodowa Wysokość: 105,4 mm|Szerokość: 67,9 mmGłębokość: 38,4 mm|Waga: 91,0 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.