Menu

Logitech M350

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 

Opis

Mysz bezprzewodowa Logitech Pebble Wireless Mouse M350 grafitowa

SPERSONALIZUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Spraw, aby każda przestrzeń była minimalistyczna, postępowa i cicha dzięki Logitech Pebble mobilnej myszy, która nadaje się do zorganizowanego stylu życia i podąży za Tobą, gdziekolwiek poniesie Cię życie. Opływowy kształt ekologiczny posiada się w kieszeni albo torbie i wspaniale leży w dłoni. Dzięki cichemu klikaniu i przewijaniu wpadniesz w trans, nie przeszkadzając nikomu dookoła.

postępowA, SMUKŁA I przepiękna

postępowe wzornictwo myszy Logitech Pebble M350 pasuje do zorganizowanego stylu życia, stanowiąc miły akcent na biurku. Jest na tyle smukła,bez problemu możesz wrzucić ją do torebki i zabrać do kawiarni.

KLIKAJ I PRZEWIJAJ W CISZY

Pracuj w kawiarni, bibliotece lub zatłoczonym pociągu, nikomu nie przeszkadzając. Uzyskasz to samo wrażenie kliknięcia, ale będzie ono około 90% mniej słyszalne.1 choćby spore gumowe kółko przewijania sunie w ciszy.

ŁĄCZ SIĘ TAK, JAK uwielbiasz

Połącz się przy użyciu technice Bluetooth lub malutkiego odbiornika USB 2,4 GHz, który jest schowany w obudowie myszy zamykanej na magnes, by przestać martwić się o rozłączenia lub opóźnienia transmisji sygnału w odległości do 10 m.

organicznY zarys, NATURALNY kształt

Mysz Logitech Pebble M350 zaprojektowano tak, żeby była wyjątkowo smukła, a równocześnie naturalnie wpasowywała się w dłoń. Miękkie, zaokrąglone boki są tak komfortowe, że ich puszczenie będzie wyzwaniem.

kolor DLA CIEBIE

Wybierz mysz Logitech Pebble M350 w kolorze białawym, grafitowym lub jasno różowym,nieprzeciętnie zintegrować ją do pozostałych akcesoriów.

PRACUJE WSZĘDZIE TAM, GDZIE ZAPROWADZI CIĘ ŻYCIE

Mysz Logitech Pebble M350 śledzi ruch szybko i dokładnie niezależnie od tego, czy używasz jej na stole w ulubionej kawiarni, czy bezpośrednio na pościeli łóżka.

obszerniejszE PRZERWY pomiędzy podmianĄ BATERII

18-miesięczna żywotność baterii oznacza, iż nie musisz martwić się o utratę zasilania. Mysz Logitech Pebble M350 automatycznie przechodzi w oszczędzający baterię tryb uśpienia, gdy robisz sobie przerwę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.