Menu

Logitech M570

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków

Opis

Bezprzewodowy trackball Logitech M570

Sterowanie kursorem przy pomocy trackballa, kciukiem
Mysz pozostaje na miejscu, oszczędzając w ten sposób przestrzeń
nad wyraz staranne ruchy kursora dzięki laserowemu śledzeniu ruchów kulki
Działa na prawie każdej powierzchni

Bezprzewodowy trackball Logitech® M570 łączy najwyższy komfort z poręcznym designem Pozostaje w miejscu, a jego dopasowany do rąk zarys wspiera rękę, tak iż bez trudu można przez cały dzień pracować zamiast uganiać się za myszką na biurku. Bezprzewodowy odbiornik Logitech® Unifying jest tak śladowy, że może pozostać na stale podłączony do notebooka. Wymiana baterii wymagana dopiero po 18 miesiącach.* Trackball precyzyjnie pracuje tam, gdzie się go używa: na stołach, miękkich kanapach, w łóżku — M570 działa praktycznie na każdej powierzchni. Zintegrowane kółko iprzystępne przyciski przewijania do przodu i do tyłu upraszczają surfowanie po sieci przy pomocy notebooka albo obsługę komputerowego kina domowego.

Wyposażenie: 2 standardowe przyciski myszy · 1 kółko przewijania · 2 przyciski do przewijania do przodu i do tyłu do prędkiego przeglądania stron WWW · Wyświetlanie stanu baterii · włącznik / wyłącznik · Wysoki komfort dzięki dobranemu do rąk, praktycznemu designowi.

dane technologiczne: Głębokość produktu: 140 mm · ilość przycisków: 5 · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB · Kolor: czarny · wariant transmisji danych: Radiowa · Specyfikacja urządzenia wejściowego: użyteczne · Szerokość artykułu: 102 mm · rodzaj czujnika: Optyczny · typ urządzenia wejściowego (Kategoryzacja): Trackball bezprzewodowy · Waga: 139 g · Wysokość artykułu: 42 mm · Źródło zasilania: Bateria AA (1x), w komplecie

przesyłka obejmuje: Bezprzewodowy odbiornik Unifying, 1 bateria AA, Instrukcja obsługi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.