Menu

Logitech M570

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków

Opis

Bezprzewodowy trackball Logitech M570

Sterowanie kursorem przy pomocy trackballa, kciukiem
Mysz pozostaje na miejscu, oszczędzając w ten sposób przestrzeń
stanowczo precyzyjne ruchy kursora dzięki laserowemu śledzeniu ruchów kulki
Działa na prawie każdej powierzchni

Bezprzewodowy trackball Logitech® M570 łączy najwyższy komfort z ergonomicznym designem Pozostaje w miejscu, a jego dopasowany do dłoni kształt wspiera rękę, tak że bez trudu można poprzez cały dzień pracować zamiast uganiać się za myszką na biurku. Bezprzewodowy odbiornik Logitech® Unifying jest tak śladowy, że może pozostać na stale podłączony do notebooka. Podmiana baterii wymagana dopiero po 18 miesiącach.* Trackball dokładnie pracuje tam, gdzie się go używa: na stołach, miękkich kanapach, w łóżku — M570 działa praktycznie na każdej powierzchni. Zintegrowane kółko iprzystępne przyciski przewijania do przodu i do tyłu upraszczają surfowanie po sieci za pomocą notebooka lub obsługę komputerowego kina domowego.

Wyposażenie: 2 charakterystyczne przyciski myszy · 1 kółko przewijania · 2 przyciski do przewijania do przodu i do tyłu do prędkiego przeglądania stron WWW · Wyświetlanie stanu baterii · włącznik / wyłącznik · Wysoki komfort dzięki przypasowanemu do rąk, użytecznemu designowi.

dane technologiczne: Głębokość artykułu: 140 mm · ilość przycisków: 5 · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB · Kolor: czarny · rodzaj transmisji informacji: Radiowa · Specyfikacja urządzenia wejściowego: użyteczne · Szerokość produktu: 102 mm · typ czujnika: Optyczny · typ urządzenia wejściowego (Kategoryzacja): Trackball bezprzewodowy · Waga: 139 g · Wysokość produktu: 42 mm · Źródło zasilania: Bateria AA (1x), w zestawie

dostawa obejmuje: Bezprzewodowy odbiornik Unifying, 1 bateria AA, Instrukcja obsługi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.