Menu

Logitech M705

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków

Opis

Logitech M705 Mysz bezprzewodowa Bezprzewodowa mysz laserowa o trzyletniej żywotności baterii i miniaturowy odbiornik, który może być stale podłączony do komputera. Trzyletni okres żywotności baterii Żywotność baterii sięgająca nawet trzech lat praktycznie usuwa potrzebę ich wymieniania, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze i chronić środowisko naturalne.

Świecący wskaźnik sygnalizuje o wyczerpywaniu się baterii.* Proste połączenie Odbiornik Logitech Unifying to miniaturowy odbiornik bezprzewodowy, który może być stale podłączony do komputera przenośnego.

Pozwala prosto dodać inne potrzebne urządzenia. Podłącz. Zapomnij. Dodaj kolejne. Błyskawiczne przewijanie starczy jeden obrót,szybko przewijać dokumenty i strony internetowe. Opcja skrupulatnego przewijania pozwala na skrupulatne poruszanie się po listach, slajdach i obrazach.

Laserowe śledzenie ruchów Laserowa precyzja sprawia, iż ruchy są płynnie śledzone niemal na każdej powierzchni.** Przyciski uzupełniające Chcesz szybko przełączać programy? A może szybko przechodzić między stronami internetowymi? Dzięki przyciskowi przełączania aplikacji oraz przyciskom Dalej/Wstecz zaoszczędzisz czas.

Profilowana konstrukcja dostosowana do prawej dłoni Wyprofilowany zarys przypasowany do prawej rąk zagwarantuje naturalne ułożenie rąk w wygodnej pozycji, a dostosowywane przyciski znajdują się w zasięgu palców.

* Żywotność baterii zależy od intensywności wykorzystywania i charakteru pracy z komputerem. ** czujnik laserowy nie działa na szkle ani na lustrach. Jeśli szukasz myszy, która będzie działać na szklanych powierzchniach, wybierz Logitech Anywhere MX albo Logitech Performance MX.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.