Menu

Logitech M705

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Liczba przycisków

Opis

LOGITECH Wireless Mouse M705 to mysz laserowa podłączana bezprzewodowo za pomocą nanoodbiornika ze złączem USB. Zaopatrzona w 7 przycisków, a także rolkę przewijania.Korzyści:Precyzja działania dzięki laserowemu sensorowiŁączność bezprzewodowa 2,4 GHzzapewnia pewne i niezawodne działanie, bez kabli na biurkuWyprofilowany kształt przypasowany do prawej dłoni gwarantuje wygodną pracęBłyskawiczne lub skrupulatne przewijanie dokumentów zapewni specyficzna rolkaMiniaturowy odbiornik,który może zostać w porcie USB likwiduje ryzyko uszkodzenia albo zgubienia odbiornikaDodatkowe przyciski, które możesz programować tak jak chceszTrzyletni okres żywotności bateriiLaserowe śledzenie ruchówLaserowa czujka cechuje się wysoką precyzją, i powoduje, że ruchy są płynnie śledzone niemal na każdej powierzchni.Błyskawiczne przewijanieWystarczy jeden obrót,szybko przewijać dokumenty i strony internetowe.

Opcja precyzyjnego przewijania zezwala na precyzyjne poruszanie się po listach, slajdach i obrazach.Profilowana kompozycjaWyprofilowany zarys dobrany do prawej rąk zapewnia naturalne ułożenie dłoni w wygodnej pozycji, a regulowane przyciski znajdują się w zasięgu palców.uzupełniające przyciskiDodatkowe przyciski, których działanie można zmienić zgodnie z własnymi potrzebami umożliwiają dobranie działania myszki do własnych upodobań.Przyciski umieszczone pod kciukiem standardowo pozwalają ekspresowo przechodzić wstecz i do przodu w przeglądarce internetowej i przełączać się między aplikacjami.

Oprogramowaniu SetPoint pozwala zmienić szybkość kursora, jego wygląd a także zmienić programowalne przyciski.Trzyletni okres żywotności bateriiŻywotność baterii sięgająca nawet trzech lat praktycznie usuwa potrzebę ich wymieniania, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze i bronić środowisko naturalne.

Świecący wskaźnik oznajmia o wyczerpywaniu się baterii. (Żywotność baterii zależy od intensywności stosowania i charakteru pracy z komputerem.)Proste połączenieMiniaturowy odbiornik może być stale podłączony do komputera przenośnego.

Można też prosto dodać zgodną bezprzewodową mysz albo klawiaturę bez podłączania wielu odbiorników USB, ponieważ współpracuje nawet z sześcioma urządzeniami. Dzięki obsłudze łączności bezprzewodowej 2,4 GHz, myszy Logitech z odbiornikiem Unifying cechują się bezusterkowością urządzenia przewodowego, gwarantując wolność bezprzewodowego.

Ciesz się szybką transmisją informacji - bez opóźnień i zakłóceń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.