Menu

Logitech M90

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Liczba przycisków

Opis

Przewodowa myszka Logitech M90 jest podstawowym modelem pozwalającym na łatwą obsługę przenośnych i stacjonarnych komputerów. Dzięki rozdzielczość optycznego czujnika 1000 dpi, edycja dokumentów i surfowanie w Internecie są proste i przyjemne. Zarys Logitech M90 jest wygodny dla osób prawo- jak i leworęcznych

Logitech M90: Uniwersalna budowa o potężnym wykonaniu
Mysz Logitech M90 ma uniwersalny profil o ergonomicznym kształcie, co powoduje, ze jest ona wygodna dzięki temu dłoń nie męczy się choćby po wielogodzinnej pracy przy komputerze. Spód myszki ma jednostajny współczynniku tarcia, co gwarantuje gładki ruch na dowolnej powierzchni. Konkretna konstrukcja M90 oraz zastosowany materiał wysokiej jakości gwarantują, iż mysz bez problemu przetrwa wielogodzinne sesje przed komputerem.


Precyzja Logitech M90 na wysokim poziomie
technika optycznego śledzenia ruchów w wysokiej rozdzielczości 1000 dpi zagwarantuje myszce skrupulatne, szybkie i płynne reakcje kursora i usprawnia staranne operacje, takie jak: zaznaczanie tekstu, praca w edytorach graficznych czy granie w gry komputerowe. Dodatkowo optyczny czujka ruchu w Logitech M90 umożliwia nawigowanie i płynną kontrolę nad urządzeniem na praktycznie każdej powierzchni.

Łatwa instalacja Logitech M90
Szybka, nieskomplikowana i wygodna instalacja dzięki przewodu USB i technologii Plug and Play. Wystarczy jedynie podłączyć Logitech M90 do portu USB w komputerze a system sam wykryje i w kilka sekund przygotuje ją do stosowania. Nie ma zapotrzebowania instalacji dopełniającego oprogramowania lub sterowników na komputerze

dane technologiczne:
Gwarancja: 36 miesięcy gwarancji fabrycznej
Interfejsy: USB 2.0
Kod Producenta: 910-001794
Kolor główny: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
ilość przycisków: 3
rodzaj zasilania: USB
Rozdzielczość - DPI: 1000 DPI
technika myszy: Optyczna

Więcej danych na temat myszki Logitech M90 wynajdziesz w recenzji na naszym blogu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.