Menu

Mysz bezprzewodowa, Logitech 910-004881, Optyczny, 1000 dpi, Bezprzewodowa, czarny

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rozdzielczość pracy 1000 dpi
  • Liczba przycisków
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 

Opis

CIESZ SIĘ DŹWIĘKIEM CISZY
zwiększ sprawność każdego dnia, nie tracąc żadnego dźwięku ani nie przeszkadzając współpracownikom. Mysz Silent Mice zapewnia takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.* Trwałe, wygodne stopki skutecznie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, stwarzając cichsze miejsce pracy dla wszystkich osób w biurze. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.

*W porównaniu z myszą Logitech B170

Redukcja hałasu o ponad 90%
Te same odczucia klikania. Zupełnie świeże odczucia Twoje i Twoich współpracowników. Myszy Silent Mouse zapewniają redukcję hałasu kliknięcia o ponad 90%. Stopki z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie. Badania pokazują, iż mniejsza liczba rozpraszających rzeczy przyczynia się do zdrowszego i wydajniejszego środowiska, istotnie w otwartych biurach.


Prostota. Bezawaryjność. Siła.
Bezproblemowy nanoodbiornik pozwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz B220 SILENT wykorzystuje także progresywne optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech® w celu precyzyjnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest konieczne żadne oprogramowanie. Działa z systemami Windows®, Mac, Chrome OS™ lub Linux®.1

18-miesięczna żywotność baterii*
Zachowaj gotowość do pracy, choćby gdy jesteś w drodze. Dzięki efektywnemu zarządzaniu energią możesz pracować dłużej bez wymieniania baterii. Nieużywana mysz B220 SILENT przechodzi automatycznie w tryb uśpienia.2

komfortowy kształt. Wielkość gwarantująca mobilność.
kształt dostosowany do obu dłoni zapewnia wyższą wygodę i precyzję niż panel dotykowy. Minimalne rozmiary oznaczają, iż mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę.

Certyfikacja Quiet Mark
Logitech to pierwszy na świecie marka myszy z certyfikatem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.

1 *Rzeczywisty zasięg połączenia bezprzewodowego zależy od sposobu stosowania, ustawień i warunków otoczenia.
2*Żywotność baterii zależy od intensywności używania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206066229
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: 910-004881
Przeznaczenie: Biuro
sensor: Optyczny
ilość przycisków: 3
ilość rolek: 1
Profil: Uniwersalny
Rozdzielczość (maks.): 1000 dpi
Połączenie: Bezprzewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: Baterie/akumulatory AA
Akcesoria w komplecie: - Mysz- Nanoodbiornik- 1 bateria AA (umieszczona w urządzeniu)- Dokumentacja
Kolor: Czarny
rozmiary: 39 x 60 x 99 mm
Waga: 75.2 g
Pozostałe cechy: wymogi systemowe:- Windows® 10 albo nowszy, Windows 8, Windows RT, Windows 7- Mac OS X 10.5 albo nowszy- Chrome OS™- Jądro Linux w wersji 2.6+2 albo nowszej- Port USB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.