Menu

Mysz NATEC Fury Brawler NFU-1198- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent NATEC 
  • Liczba przycisków
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 

Opis

MYSZ DLA GRACZY FURY BRAWLER 1600DPI PODŚWIETLENIE GAMINGOWA [Najważniejsze parametry] Najważniejsze właściwości - Mysz prawdziwego wojownika - dokładny czujnik optyczny o rozdzielczości 1600 DPI - Podświetlenie LED w 8 kolorach (czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, żółty, błękitny, purpurowy, a także biały) - Gumowane wykończenie bocznych paneli - 3 stopnie zmiany DPI (800-1200-1600 DPI) - komfortowa w uchwycie agresywnA I starannA W każdej prawidłowej ekipie na polu walki przydaje się czarna owca, awanturnik, który w prawidłowym momencie odwróci uwagę przeciwnika i pomoże w odniesieniu zwycięstwa.

Z myślą o takich zadziornych typach powstała mysz Fury Brawler. Skrupulatny czujka, pewny i komfortowy chwyt oraz wyjątkowy design to jego główne mocne strony. [agresywnA I precyzyjnA] [SKUTECZNY AWANTURNIK] efektywnY AWANTURNIK Na polu walki oprócz sprytu i odwagi niezbędna jest także precyzja.

Mysz Brawler została wyekwipowana w czujka optyczny o rozdzielczości maksymalnej, do 1600, co czyni ją doskonałym wyborem dla graczy FPS i tak zwanych Low Sense Gamers. W dodatku przycisk DPI Switch pozwala na zmianę poziomu DPI w locie.

W zależności od rozwoju sytuacji gracz wybiera pomiędzy trzema wartościami 800 -1200 -1600. PEWNY CHWYT, PEWNE ZWYCIĘSTWO ergonomiczna budowa i gumowane wykończenie bocznym paneli sprawia, iż gracz zyskuje uzupełniającą pewność i kontrolę nad każdym ruchem myszy.

Z takim narzędziem w ręku, pozostaje już tylko skoncentrować się na rozgrywce. W dodatku długi na 180 cm przewód umożliwia luźne ruchy bez ryzyka nagłego zablokowania ręki z powodu końca przewodu. [PEWNY CHWYT, PEWNE ZWYCIĘSTWO] [CAŁA UWAGA NA MNIE] CAŁA UWAGA NA MNIE Wytrawny rozrabiaka pamięta o tym, by zwracać na siebie uwagę.

Fury Brawler błyskotliwe podświetlenie LED w 8 kolorach (czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, żółty, błękitny, purpurowy i biały) w trybie Neon. Odcienie zmieniają w trybie samoczynnym. Dodatkowym wyróżnikiem jest oryginalna grafika na obudowie, która też jest podświetlana w zależności od poziomu DPI.

Specyfikacja technologiczna Maksymalna rozdzielczość 1600 DPI Przeznaczenie Dla graczy Rozdzielczość 800 - 1600 DPI czujka Optyczny Akceleracja 20 G Komunikacja Przewodowa Długość przewodu 180 cm liczba przycisków 4 Programowalne przyciski Nie odcień Czarny odcień podświetlenia BiałyBłękitnyCzerwonyFioletowyNiebieskiPurpurowyZielonyŻółty Podświetlenie Tak Funkcje Regulacja DPI cechy dopełniające Plug&Play Zasilanie USB (5V) Złącza USB typ-A Obsługiwane systemy operacyjne Android 4.2.2LinuxMACWindows 7Windows 8Windows VistaWindows XPWindows 10 Długość 117 mm Szerokość 66 mm Rozdzielczość sensora 1600 DPI Waga 103 g Wysokość 38 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.