Bracia - Zmienic zdarzen bieg

Bracia - Zmienic zdarzen bieg

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Bracia - Zmienic zdarzen bieg

Zespół najbardziej utalentowanych muzycznie w Polsce Braci, Piotra i Wojciecha Cugowskich wydaje swój czwarty album. Jego nadejście zapowiadała już rok temu ballada "Nad przepaścią" z gościnnym udziałem Edyty Bartosiewicz, która stała się jednym z największych przebojów 2012 roku. Ten wyjątkowy utwór ukazał zupełnie nową twarz zespołu słynącego z zamiłowania do dość ciężkiego, rockowego grania. Drugim singlem promującym nową płytę Braci jest piosenka "Wierzę w lepszy świat", która opanowała już większość list przebojów w kraju. "Nad przepaścią", "Wierzę w lepszy świat", "Śmierć jest kobietą", "Moja przystań", "Nie jestem święty" to tylko niektóre z dziesięciu premierowych piosenek, które znajdą się na nowym albumie Braci.

Wszystkie łączy niepowtarzalny głos Piotra Cugowskiego uznawanego na jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Jan Borysewicz twierdzi nawet, że na świecie, a Bracia Cugowscy pozwalają mu głosić tę teorię wszem i wobec. Coś w tym jest, skoro do współpracy zaprosił Piotra m.in. legendarny, nieżyjący już muzyk zespołu Deep Purple, Jon Lord, a wybitny polski artysta Czesław Niemen "namaścił" go na swojego następcę. Stało się to w 2012 roku, po Festiwalu Zjednoczonej Europy w Zielonej Górze, na którym Piotr Cugowski otrzymał Grand Prix za wykonanie utworu "Jednego serca".

Nowy album Braci powstawał ponad rok, został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i już 23 kwietnia ujrzy światło dzienne. Materiał ten potwierdza wysoki poziom muzyczny zespołu, ale i zapowiada dość wyraźny zwrot ku melodyjnym, bardziej emocjonalnym i przebojowym kompozycjom. Takich Braci naprawdę trzeba posłuchać.

Dane techniczne

Parametry
Nośnik CD

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie