Manu

Zmienić zdarzeń bieg. Edycja platynowa (CD+DVD)

Opis

Platynowa Edycja albumu “Zmienić zdarzeń bieg”, oprócz premierowego utworu “Niepisane” zawiera DVD z akustycznym koncertem Braci zarejestrowanym kilka miesięcy temu na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

To swoiste koncertowe “the best of” Braci w dość szczególnych, akustycznych aranżacjach plus dwa covery: z repertuaru Davida Bowie i The Police. Pozycja obowiązkowa zarówno dla wielbicieli tych wykonawców, jak i dla fanów zespołu Piotra i Wojtka Cugowskich.

Utwór “Niepisane” to pierwsza w repertuarze zespołu BRACIA kompozycja legendarnego gitarzysty i kompozytora, Jana Borysewicza. Promuje specjalną Platynową Edycję płyty “Zmienić zdarzeń bieg”, która ukazuje się po blisko dwóch latach od premiery podstawowej wersji, która przyniosła takie hity, jak “Nad przepaścią”, “Wierzę w lepszy świat” czy “Po drugiej stronie chmur”.

A zespołowi BRACIA przyniosła drugą młodość i nie tylko w przeności zmieniła zdarzeń bieg w ich artystycznym życiu. Bracia tym razem sięgnęli po nową kompozycję Jana Borysewicza, która jest mocno osadzona w rockowej estetyce zespołu, a jednocześnie niesie bardzo charakterystyczną dla stylu Borysewicza melodię.

Kolejny poruszający tekst napisał dla Braci Wojciech Byrski, którego znamy już z piosenek “Wierzę w lepszy świat”, “Po drugiej stronie chmur” i “To jest mój dzień”. Produkcją utworu zajął się Marcin Trojanowicz.

Spis utworów: 1. Niepisane 2. ...witaj w moim świecie 3. Nie jestem święty 4. Wierzę w lepszy świat 5. Nad przepaścią 6. Śmierć jest kobietą 7. To jest mój dzień 8. Moja przystań 9. To co? 10. Parnassus 11.

Nie godzę się 12. Idę do piekła 13. Po drugiej stronie chmur DVD / BRACIA AKUSTYCZNIE 1. Nie jestem święty 2. Głową w mur 3. Za szkłem 4. Piętno 5. Parnassus 6. Machina 7. Jutro zmienię wszystko 8. To jest mój dzień 9.

Nad przepaścią 10. Jeszcze raz 11. Jesteś częścią mnie 12. Let''s Dance 13. Jak ogień 14. Moja przystań 15. Szara twarz 16. Wierzę w lepszy świat 17. Po drugiej stronie chmur 18. Message In A Bottle

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie