Straż Pożarna Naklejki RoomMates

Straż Pożarna Naklejki RoomMates

  • Cena od: 84
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Straż Pożarna Naklejki RoomMates

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne do wielkrotnego naklejania, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można je z łatwością nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Straż Pożarna Naklejki RoomMates

Dekoracje są testowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i nie zawierają żadnych substancji toksycznych (Certyfikaty CE i EN 71) .
Z uwagi na zawartość małych elementów i ryzyko połknięcia produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Ilość naklejek: 22Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm Dekoracje produkowane są w fabryce w mieście York, w Stanach Zjednoczonych.

Zestaw Naklejek Ściennych Straż Pożarna
RoomMates Pożar! Wozy strażackie i ambulanse są w pogotowiu. Do tego wszystkiego dołożyliśmy dekoracyjne płomienie, hydrant, gaśnice, hełm, buty… jest cały sprzęt! Nawet Dlamatyńczyk czeka na posterunku! Wszystko czego potrzebuje prawdziwy bohater! Nie zapomnij o borderze z tej samej serii (sprzedawany oddzielnie).

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie