Moje konto
  • Straż Pożarna Naklejki RoomMates Straż Pożarna Naklejki RoomMates

Straż Pożarna Naklejki RoomMates

1 oferta z 1 sklepu

Informacje o produkcie

Zestaw Naklejek Ściennych

Straż Pożarna

RoomMatesPożar!

Wozy strażackie i ambulanse są w pogotowiu.

Do tego wszystkiego dołożyliśmy dekoracyjne płomienie, hydrant, gaśnice, hełm, buty… jest cały sprzęt!

Nawet Dlamatyńczyk czeka na posterunku! Wszystko czego potrzebuje prawdziwy bohater! Nie zapomnij o borderze z tej samej serii (sprzedawany oddzielnie).


RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne do wielkrotnego naklejania, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można je z łatwością nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dekoracje są testowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i nie zawierają żadnych substancji toksycznych (Certyfikaty CE i EN 71) .

Z uwagi na zawartość małych elementów i ryzyko połknięcia produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.Ilość naklejek : 22
Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm


Dekoracje produkowane są w fabryce w mieście York, w Stanach Zjednoczonych.


Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też