Menu

Namiot Quick 2B

Cechy produktu

  • Producent ABARQS 

Opis


Namiot 2 osoby samorozkładający rozkłada i składa się momentalnie!


stabilna, nowoczesna budowa, dobry system wentylacyjny gwarantują wygodę i bezpieczeństwo.
wykonany z ulepszonego poliestru „190T UV Resistant"

rewelacyjny namiot na wypady na camping, wycieczki, wode. Wyjeżdżając na wakacje w dwie osoby szukamy nieznacznego, korzystnego namiotu, który jest szybki i lekki w rozłożeniu. Wychodząc naprzeciw ny namiot Samorozkładający, który spełnia te kryteria. Pada deszcz? Nie ma problemu, namiot ma tropik z wytrzymałością do 1000 mm. Na dodatek klejone szwy i dzianina która zapewnia ochronę przed promieniami UV. Progresywna kompozycja, dobry system wentylacji, niska waga namiotu, wytrzymała kompozycja to nieliczne z zalet jakie posiada nasz namiot. Dlatego nie czekaj! zakup nasz namiot producenta AbarQs i ciesz się udanym wypoczynkiem.

łatwy w obsłudze, Rozkłada się w 2s

jednostajna, postępowa kompozycja, dobry system wentylacyjny zapewniają komfort stosowania. Nowością jest umieszczenie pałąków w specjalnych tunelach pod tropikiem. Stworzony z unikatowego poliestru „190T UV Resistant" tropik wyjątkowo wytrzymały i ma zwiększoną oporność na niszczące działanie promieni słonecznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.