Menu

ASUS DVD+/-RW SDRW-08U7M-U/BLK/G/AS/P2G Zen Drive czarny

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rodzaj DVD 
  • Typ zewnętrzny 

Opis

ASUS ZenDrive U7M – ultrasmukła mobilna nagrywarka DVD 8X, w zestawie dodatkowo dwa dyski M-DISC DVD 4,7 GB do tworzenia kopii zapasowych cennych fotografii, filmów i informacji, które przetrwają poprzez całe życie.

Kompatybilna z urządzeniami z Windows i Mac OS gromadzi dwie puste płyty DVD M-DISC 4.7GB Nośniki M-DISC gwarantują jakość podobną do dysków do archiwizacji i najlepiej zabezpieczą Twoje cenne zdjęcia, filmy i informacje, choćby poprzez 1000 lat i dłużej Kompatybilna z systemami Windows i Mac Nero BackItUp zapewnia kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych Twoich cennych fotografii, filmów, dokumentów i danych, za tylko jednym kliknięciem.

(Windows) Szyfrowanie informacji w najwyższych standardach bezpieczeństwa z kontrolą hasła i funkcjonalnością zakodowanych nazw plików (Windows) bezpłatna nieograniczona ilość przestrzeni dyskowej w usłudze ASUS WebStorage poprzez 12 miesięcy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.