Menu

MEDIA-TECH SATA/IDE TO USB CONNECTION KIT - MULTI-PRZEJŚCIÓWKA DO DYSKÓW I NAPĘDÓW OPTYCZNYCH IDE ORAZ SATA MT5100

Cechy produktu

  • Producent Media tech 

Opis

Adapter SATA/IDE DO USB 3.0 (MT5100)
zestaw multi-przejciwki USB 3.0 do twardych dyskw i napdw optycznych z interfejsami IDE (2.5 i 3.5"), a także SATA 1-3.
Wykorzystaj moliwo prędkiej zamiany danych pomidzy kilkoma urzdzeniami, bez koniecznoci rozkrcania swojego komputera PC. Stwrz sam w prosty sposb przenony dysk twardy, Ci potrzeba tylko wolny port USB.
Multi-przejciwka USB 3.0 peni doskona funkcj cznika pomidzy twoim komputerem przenonym, a napdem optycznym. Zarchiwizuj w szybki sposb informacje z pyt CD i DVD na dysku twardym, czc go przy pomocy multi-przejciwki z napdem optycznym.
Oczy z kurzu dysk ktry od lat trzymasz w szafie i podcz go do swojego postępowego komputera lub konsoli jako dodatkowy nonik informacji. Zgraj na dysk zdjcia z wakacji lub wane dokumenty i zachowaj je na lata.
Urzdzenie pozwala na rwnoczesn prac kilku podczonych dyskw i napdw IDE i SATA (po jednym rodzaju). Umoliwia to szybk zamian danych, bez koniecznoci kopiowania ich na dysk twardy komputera.
Znajdujcy si na kablu zewntrzego zasilacza przecznik, umoliwia bezpieczne i komfortowe wczanie/wyczanie zestawu w sytuacji korzystania z wikszych dyskw, wymagajcych dopełniającego rda zasilania.
cechy gwne:
- PlugPlay
- Kompatybilny z SATA/IDE 2.5 i 3.5"
- Uatwienie Backup'u
EAN: 5906453151007
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: MT5100
rodzaj: Adapter
użycie: Komputerowy
Złącza #1: PATA 40pin żeńska
Złącza #2: USB typ B damska
standard: USB 3.0
Kolor: Czarny
Pozostałe cechy: - Zgodność z SATA I - III, IDE 40 PIN oraz IDE 44 PIN- Wstecznie kompatybilny z USB 2.0 i 1.0- Obsługa dysków SATA i IDE (2.5" i 3.5")- Możliwość równoczesnego podłączenia napędu i dysku- 4 diody kolorowe (powiadamiające o stanie pracy)- Przełącznik On/Off- Zgodność z OS: Windows 8, 7, VistaSzybkość transferu danych:- Super Speed (do 5Gb/s)- High Speed (do 480 Mb/s)- Full Speed: do 12 Mb/s)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.