Menu

Pioneer Nagrywarka wewnętrzna BDR-212DBK BLU-RAY/DVD SATA czarna

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 
  • Rodzaj Blu-ray 
  • Typ wewnętrzny 

Opis

Nagrywarka wewnętrzna BDR-212DBK BLU-RAY/DVD SATA czarna

BDR-212DBK to wewnętrzny dysk SATA. Może nagrywać do 16 razy na nośniku BD-R (25 GB) i do 14 razy na nośniku dwuwarstwowym BD-R (50 GB), który jest najszybszy na rynku. Napęd jest na dodatek kompatybilny wstecz, dzięki czemu może odczytywać i zapisywać większość formatów DVD i CD.

Brakuje Ci miejsca na dysku twardym? Boisz się utraty cennych plików po awarii dysku twardego? w przypadku dwuwarstwowych dysków Blu-ray BD-R (DL) można zapisać równowartość 10 jednowarstwowych dysków DVD. Dzisiaj możesz posiadać kopię zapasową, której możesz zaufać, przy mniejszej liczbie płyt. Dzięki obsłudze M-DISC możesz dzisiaj wytwarzać kopie zapasowe plików na mniejszej liczbie płyt aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Napęd BDR-212DBK ma takie funkcje, jak QuickPlay, który zezwala na szybsze przygotowywanie płyt z filmami, budowa tłumienia hałasu w celu zminimalizowania szumów, kompozycja zapobiegająca zapyleniu w celu powiększenia trwałości i technologia dokładnego zapisu w celu zminimalizowania błędów zapisu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.