Menu

Miąższ Aloesowy, 99,7% soku z liści aloesu - Forever Aloe Vera Gel Mini, Opakowanie 330 ml

Cechy produktu

  • Producent Forever Living Products 
  • Rodzaj sok 
  • Pojemność 0.33 l

Opis

Aloes zawarty w Forever Aloe Vera Gel mini w nowym mniejszym opakowaniu wspiera oczyszczanie przewodu pokarmowego i dobrze działa na trawienie przez wpływ na pracę jelit.

Wyobraź sobie, iż rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ prosto z jego wnętrza. Sztandarowy artykuł Forever Living, Forever Aloe Vera Gel, jest tak bliski temu obrazowi jak to tylko osiągalne! Jest to produkt, któremu przyznano dokument Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.

Stresujący tryb życia, niewiele zróżnicowana i stabilna dieta, skłania do poszukiwania produktów nisko przetworzonych, funkcjonalnych, zawierających elementy ważne dla naszego zdrowia. Przykładem takiego artykułu jest sok z liści aloesu Forever Aloe Vera Gel, który oprócz dobroczynnego soku z aloesu (99,7%) gromadzi ponadto witaminę C. Oba te komponenty wspierają funkcjonowanie układu immunologicznego. Mają atrybuty antyoksydacyjne, dzięki temu pomagają chronić organizm przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Stymulują tym samym mechanizmy obronne i adaptacyjne ciała.

parametry:

  • 99,7% soku z liści aloesu
  • Bez aromatów
  • Bez konserwantów
  • Wysoka zawartość witaminy C
  • Aloes wspiera prawidłowe trawienie i wspomaga zdrowie układu odpornościowego, dodaje energii, więc jest sugerowany osobom zmęczonym i zestresowanym. Właściwości oczyszczające. Wpływa dodatkowo należycie na kondycję skóry. Pomaga utrzymać właściwy poziom glukozy we krwi.

ponadto witamina C:

  • pomaga w poprawnym funkcjonowaniu układu nerwowego, wspiera funkcje psychologiczne organizmu i ogranicza uczucie zmęczenia i znużenia, dzięki temu mamy więcej energii do działania,
  • pomaga w dobrej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości i chrząstki, a także kości, skóry a także zębów. Przyczynia się także do utrzymania dobrego metabolizmu energetycznego.

Forever Aloe Vera Gel jest przetwarzany w procesie aseptycznym, dzięki temu w składzie nie występują żadne konserwanty i mieści aż 99,7% czystego soku z miąższu liści. Opakowanie Tetra Pak wytworzone jest w 100% z tworzyw nadających się do recyklingu. Dzięki Forever Aloe Vera Gel możesz cieszyć się świeżym smakiem soku aloesowego i wszystkimi jego korzyściami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.