SYROP Z AGRESTU 500 ml Łąckie Ogrody

SYROP Z AGRESTU 500 ml Łąckie Ogrody

  • Cena od: 12,40
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

SYROP Z AGRESTU 500 ml Łąckie Ogrody

Syrop z agrestu ma właściwości lecznicze, ponieważ powstał z tłoczonego soku, a sok ze świeżych owoców skupowanych przez Tłocznię Maurer w łąckiej dolinie. Poniżej opisujemy właściwości lecznicze owoców, z których powstał syrop.
Agrest
Agrest jest bogatym źródłem witaminy C i E, witaminy grupy B i prowitaminy A. Zawiera również minerały i pierwiastki śladowe w ilościach godnych wymienienia - takie jak wapń, potas, fosfor, sód, krzem, magnez i żelazo. Kwaskowy smak agrest zawdzięcza zawartości kwasów jabłkowego i cytrynowego.
Wpływ na zdrowie
Spożywanie owoców agrestu poprawia i przyspiesza metabolizm, a dzięki swoim właściwościom moczopędnym oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii. Ogólnie zatem agrest dobrze wpływa na apetyt i procesy trawienne, zwiększając wydzielanie żółci. Nalewkę z agrestu stosuje się przede wszystkim przy problemach z trawieniem, na zaparcia oraz jako środek żółciopędny i moczopędny.
SKŁAD:Sok tłoczony z agrestu 64%, cukier 36%.

Tradycyjny, naturalny syrop agrestowy 500 ml Łąckie Ogrody

Syrop, który Państwu przedstawiamy powstał z agrestu soku tłoczonego (64%). Podczas przetwarzania, sok został lekko podgrzany, dodano do niego cukier (36%), który mieszany z czasem się rozpuścił. Następnie, prawie gotowy syrop został poddany pasteryzacji (podgrzany do odpowiedniej temperatury) i rozlany do butelek. W ten sposób powstał gęsty, zdrowy syrop agrestowy. Termin ważności od chwili pasteryzacji wynosi 12 miesięcy. Nie ma w nim żadnych sztucznych dodatków, barwników, aromatów.

Jest to syrop na bazie staropolskiej receptury. Syrop z agrestu Łąckie Ogrody można dodawać do ciepłych herbat zastępując cukier. Można też dodać syrop do wody mineralnej, wówczas powstaje zdrowa, orzeźwiająca woda smakowa. Syrop ten świetnie się sprawdza również, jako dodatek do napoi alkoholowych, różnych dań, ciast, deserów i lodów. W ten sposób nadacie Państwo niepowtarzalny aromat i smak różnym napojom oraz potrawom.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie