Moje konto
  • Narty Atomic Redster EDGE SL XT + XT 12 Narty Atomic Redster EDGE SL XT + XT 12

Narty Atomic Redster EDGE SL XT + XT 12

0 ofert z 0 sklepów

Producent Atomic WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Atomic

Popularne produkty z kategorii Pozostałe artykuły medyczne innych firm

Informacje o produkcie

ProducentAtomic

ATOMIC REDSTER EDGE SL Z WKŁADKAMI SHOCKILLA TO IDEALNE NARTY SLALOMOWE DLA NARCIARZY ZE SPORTOWYM ZACIĘCIEM. Atomic Redster Edge SL z wkładkami Shockilla to idealne narty slalomowe dla narciarzy ze sportowym zacięciem.

W tym sezonie wyposażyliśmy je w wiązania XT 12 o zawodniczej charakterystyce i zmodernizowane dzioby – nowe Redster Edge SL są wyjątkowo łatwe w obsłudze i gotowe na duże wyzwania. Race Rocker z lekko uniesionymi dziobami i wyraźny camber zapewniają świetną przyczepność nart i ochronę przed łapaniem krawędzi.

Dzięki tytanowym warstwom zwiększającym sztywność nart w ich newralgicznych punktach, energia narciarza przenoszona jest bezpośrednio na podłoże. Wkładki Shockilla zapewniają z kolei efektywne tłumieni drgań, co przekłada się na oszczędzanie energii.

W skrócie – świetne uniwersalne narty na trasę. SEGMENT: RACEPLEC: UNISEXPODESZWA: XT 12WAGA (G): 2.08 kgRace RockerShockilla SidewallSpeedcore DLUGOSC (CM) 157 164 SZEROKOSC DZIOBÓW (MM) 121 122.5 SZEROKOSC W TALII (MM) 70 70 SZEROKOSC PIETKI (MM) 107 109 PROMIEN SKRETU (M) 11.1 11.7

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.