Menu

ROL-4200 Specjalny olej ROHLOFF 50 ml

Cechy produktu

  • Producent Rohloff 

Opis

OLEJ ROHLOFF

Smar Rohloff jest rekomendowany poprzez rowerzystów do konserwacji ruchomych komponentów rowerowych. W jego skład wchodzi olej syntetyczny i specjalne dodatki DCS, które sprawiają, że jest on oporny na obfite obciążenie i wysokie ciśnienia. Dodatkowo, olej ten gromadzi elementy chroniące części przed rdzewieniem i prędkim zużyciem. Jest niepodatny na zbyt prędkie wymywanie poprzez wodę. Smar Rohloff jest biodegradowalny i jego użytkowanie nie powoduje szkody dla środowiska.

OPIS marki:


Rohloff błyskawicznie reaguje na zapotrzebowania rynku wytwarzając oleje rowerowe w warunkach sprzyjających ochronie środowiska. Pracownicy sa optymalnie motywowani, mają także szansę rozijać swoje kwalifikacje, co sprzyja rozwojowi marki. Niemieccy podwykonawcy zapewniają najwyższą jakość produkcji i wiarygodność informacji na temat produktu na jego opakowaniu. To wzbudza niegasnące zaufanie kupujących. Dzięki testom i kontroli jakości kupując produkty producenta Rohloff masz pewność najwyższej satysfakcji z dokonanego wyboru.

dane dopełniające:

nabywając JEDNORAZOWO KILKA RZECZY, PŁACISZ tylko ZA JEDNĄ WYSYŁKĘ (najdroższą).


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.