Menu

Narzędzia 2w1 auto

Cechy produktu

  • Rodzaj zestaw 

Opis


Dzięki możliwości zabawy, dziecko już we wczesnych latach pozna użycie i możliwości prostych narzędzi, którymi posługuje się mechanik samochodowy. Mobilny garaż wielofunkcyjny Narzędzia 2W1 Auto od MEGA CREATIVE to kreatywna zabawka rozwijająca zdolności manualne i myślenie przestrzenne.

komplet gromadzi 36 części.
Warsztat mechanika do majsterkowania i naprawy samochodów wyposażony w podstawowe narzędzia spakowany jest w użytecznej walizce - Aucie co dodatkowo usprawni zabranie zabawki przez twoją pociechę w każde miejsce w którym tylko zapragnie się bawić.
Pchaj do przodu samochód aby udać się w trasę i udzielić mistrzowskiej kompleksowej konserwacji i pomocy kierowcy, który właśnie gdzieś utknął i potrzebuje twojej pomocy.
produkt wykonany z plastiku.
Nie wymaga zasilania bateriami.
wymiary opakowania dł. X wys. X gł. Cm 43x21x17 Waga opakowania kg. 1,18 kg. Wymiary artykułu dł. X wys. X gł. Cm 41x22x14, waga artykułu kg. 0,98 kg. Asygnowany dla dzieci w wieku 3.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.