Moje konto
  • MONTOLIT Maszynka do cięcia płytek 75P3 MONTOLIT Maszynka do cięcia płytek 75P3

MONTOLIT Maszynka do cięcia płytek 75P3

1 oferta z 1 sklepu

Producent Montolit WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMontolit

MONTOLIT Maszynka do cięcia płytek 75P3 Charakterystyka produktu: MONTOLIT Maszynka do cięcia płytek 75P3. To linia wysokiej jakości narzędzi do cięcia ceramiki ktrych ekonomika, praktyczność i łatwość użycia oraz niewielka waga połączona z przysłowiową już solidnością marki MONTOLIT- stawia je ponad innymi tego typu urządzeniami dostępnymi na rynku.Specjalna, patentowana budowa z aluminium i stali pokrytej niklem gwarantuje odporność na wpływ warunkw atmosferycznych - Specjalne sprężynowane powierzchnie robocze ułatwiające cięcie.

- Patentowany element tnący, ktry wykonuje nacięcie na ceramice charakteryzuje się dużą średnicą wolframowego kłka tnącego dzięki czemu nie ma potrzeby zmieniania ustawienia urządzenia dla rżnych grubości ceramiki.

- Punkt kontaktu elementu tnącego z ceramiką jest chroniony specjalnym, odpornym na uderzenia i zadrapania materiałem, ktry zapobiega rysom i zabrudzeniom delikatnych i jasnych powierzchni. - Podczas cięcia wykorzystywany jest ten sam element tnący zarwno przy wykonywaniu tradycyjnych cięć pod kątem 90 jak i przy cięciach pod innymi kątami co oznacza, że można wykonywać precyzyjne cięcia, zarwno proste ja i ukośne oraz układać kafelkowe mozaiki.

- Ekierka kątowa na stałe przymocowana do urządzenia jest wyposażona w podwjną skale 0 i 45 i specjalnie zaprojektowany system odniesień, pozwalający wykonywać szybki pomiar i cięcie w obydwu kierunkach: zgodnie z ruchem wskazwek zegara (od 0 do 75) lub w przeciwnym kierunku (od 0 do -45).

- Podstawka została wykonana z antypoślizgowych i zapobiegających zadrapaniom gum. - Niewielkie wymiary i niewielka waga sprawia, że urządzenie jest łatwe w użyciu. Dane techniczne: Max.długość cięcia 75 cm Max.format płytki ciętej po przekątnej 53x53 cm max.grubość ciętej płytki 2,2cm Podwjne ograniczniki cięcia (prawo i lewostronne) Regulacja grubości ciętej płytki w rączce bez walizki rączka pchająca

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też