Menu

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3 - Dostępne od: 2014-11-25 (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377884577 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo EDGARD 
  • Ilość stron 1200 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Angielski Fiszki PLUS dla średnio nowoczesnych 3 (B1)) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu momentalnie i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania.

Każdy pakiet Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, ale także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form, a także lubianych zwrotów językowych.

Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością! - Ucz się 1500 słów, wyrażeń i zdań - poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne. - Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszelkich słówek i zdań i ich tłumaczeń - Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi przystępnymi w programie (do pobrania) - Ucz się wydajnie dzięki systemowi kolorowych przegródek.

sprawdź na memoliście, które słówka już znasz! - Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie - w drodze do pracy albo szkoły! W komplecie znajdują się: 600 fiszek + program i nagrania do pobrania + kolorowe przegródki + etui Fiszki PLUS to rozbudowana seria fiszek, ułożona w komfortowy system, dzięki któremu sam decydujesz, od którego poziomu zacząć naukę.

W ramach kolekcji przystępne są wszystkie trzy stopnie zaawansowania - początkujący, średnio nowoczesny i nowoczesny. Aby ułatwić wybór fiszek, każdy z trzech poziomów (podstawowy, średnio zaawansowany i progresywny) podzielono na trzy kolejne zestawy: 1, 2, 3 tak byś jak najlepiej dobrał najkorzystniejsze dla siebie fiszki i łatwo mógł zdecydować o wyborze kolejnego zestawu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.