Menu

Angielski W Tłumaczeniach Dla Prawników - Łukasz Augustyniak,andrzej Dąbrowski,roman Gąszczyk (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364211799 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Łukasz Augustyniak, Andrzej Dąbrowski, Roman Gąsz 
  • Wydawnictwo Preston Publishing 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Jak opanować najważniejsze słownictwo z dziedziny prawa? Jak produktywnie porozumieć się z zagranicznymi kolegami po fachu? Jak radzić sobie z nie do końca przetłumaczalnymi terminami? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w książce, którą właśnie trzymasz w ręce. Będzie ona dla Ciebie znakomitym treningiem w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka prawnego i prawniczego konstrukcji. Liczne wskazówki i ciekawostki pomogą Ci natomiast wzbogacić Twoją wiedzę na temat terminologii, jaką posługują się prawnicy komunikujący się w języku angielskim.
Książka składa się z 35 rozdziałów tematycznych z listami słówek, które opanujesz, tłumacząc zdania. W podręczniku znajdzieszsporo przydatnych danych, które pomogą Ci w zrozumieniu zwrotów typowych dla terminologii prawniczej.
Dzięki naszej książce:
- poznasz setki przydatnych słówek i wyrażeń z przeróżnych dziedzin prawa,
- dowiesz się, jakich sformułowań używać, aby zostać zrozumianym,
- przećwiczysz poznane zwroty, rozwiązując praktyczne zadania powtórkowe
- słuchając płyty CD ze zdaniami nagranymi poprzez natywnego lektora, prosto utrwalisz przyswojone informacje.
Angielski w tłumaczeniach dla prawników to genialna propozycja dla studentów, aplikantów i przedstawicieli zawodów prawniczych, a także wszystkich osób zainteresowanych problematyką przekładu prawniczego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.