Menu

English 4 IT Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko - Dostawa 0 zł (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328304338 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Beata Błaszczyk 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Poszerz zasób słownictwa z branży IT i naucz się poprawnie je wykorzystywać!
obecnie język angielski jest nieodłącznym elementem świata IT. Większość producentów oprogramowania, a także twórców metodyk i standardów w branży IT udostępnia materiały tylko w tym języku. W dodatku dużo projektów informatycznych jest wykonywanych we współpracy z ekspertami pochodzącymi z najróżniejszych krajów. Komunikacja odbywa się wówczas na ogół także w języku angielskim. Jeśli więc jesteś specjalistą z branży IT, funkcjonującym na co dzień w środowisku anglojęzycznym, możesz z kolei nie czuć się w pełni swobodnie wypowiadając się w tym języku w każdym obszarze tak szerokiej dziedziny wiedzy.

Jeśli chcesz zatem:
poznać albo poszerzyć specjalistyczne słownictwo używane na co dzień w branży IT,
nauczyć się poprawnie je wykorzystywać i profesjonalnie wypowiadać się podczas spotkań, konferencji branżowych i codziennej pracy z klientem,
zrozumieć progresywne reguły gramatyczne lub odświeżyć wiedzę na ten temat, by zabłysnąć w trakcie formalnych spotkań lub jako autor fachowej dokumentacji w języku angielskim,
zacząć posługiwać się prawidłowymi polskimi terminami zamiast kalkami językowymi,

niezbędnie sięgnij po tę książkę!

odnajdziesz tu fachowe angielskie teksty dotyczące różnorodnych obszarów IT: baz informacji, big data, sieci komputerowych, metod wytwarzania oprogramowania i wielu innych. Każdy z nich został opatrzony słowniczkiem zawierającym tłumaczenia na język polski zarówno terminów specjalistycznych, jak i tych z języka ogólnego. Dodatkowo w każdym rozdziale omówione zostały najróżniejsze zagadnienia gramatyczne wraz z przykładami ich użycia w języku informatyki. Na końcu każdego rozdziału wyszukasz ćwiczenia, które pomogą Ci utrwalić poznane słownictwo i reguły gramatyczne. Dzięki temu opanujesz najważniejsze pojęcia, odkryjesz, w jakich kontekstach występują, i zaczniesz stosować je w praktyce.

What is Information Technology?
Databases
How well do you know your computer?
Computer networks
What’s so big about big data?
Business Intelligence
Data mining
Software licensing
Software development methodologies
The Internet and the World Wide Web
Data governance
Software testing

Revise and expand Your knowledge!

ISBN: 9788328304338
Kod paskowy: 9788328304338
Autorzy: Błaszczyk Beata
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20367
ilość stron: 288
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 16.0x23.5cm
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.44
Języki: polski, angielski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.