Menu

English Repetytorium tematyczno-leksykalne cz.3 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363685591 
  • Oprawa miękka 
  • Autor MAŁGORZATA CIEŚLAK 
  • Wydawnictwo WAGROS 
  • Ilość stron 136 
  • Rok wydania 2013 

Opis

nowe wydanie docenionej przez uczniów książki "English 3", poszerzone nagrania MP3, a także ćwiczenia na rozumienie tekstu słuchanego, asygnowane jest dla osób chcących samodzielnie powtórzyć i utrwalić słownictwo tematyczne.

znakomita pomoc dla nauczycieli i lektorów w przygotowywaniu zajęć.

Nagrania w wykonaniu native speakerów w formacie mp3 do ściągnięcia gratis z Internetu.

Bloki tematyczne:
Family and social life,
A healthy lifestyle,
Work and qualifications,
The world in danger,
Science and technology,
Spiritual life,
Travelling,
Mass culture, entertainment and celebrations,
Business and commerce,
Writing.

Przedmowa

Książka ENGLISH. Repetytorium tematyczno-leksykalne 3 została napisana jako pomoc dla uczniów szkół średnich, przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Przyda się jednak nie tylko maturzystom, lecz i wszystkim tym, którzy posiadają trudności z wypowiadaniem się w języku angielskim.

Repetytorium mieści przeróżne tematy (wraz ze słownictwem), z którymi nad wyraz często spotykamy się w nauce języka angielskiego. Jest to wariant ściągi, po którą sięga się z ochotą, gdy brakuje pomysłu na napisanie jakiegoś prostego tekstu czy przygotowanie ustnej wypowiedzi.

Pisząc repetytorium sięgałam do wielu źródeł i materiałów, aby zawrzeć w nim osiągalnie jak najwięcej słownictwa i danych z rozmaitych dziedzin. Mam nadzieję, że książka ta będzie {pomocn|przydatn)a nie tylko przed egzaminem... Zapraszam do jej lektury także te osoby, które miały dłuższą przerwę w nauce języka angielskiego. Ułożony tematycznie materiał pozwoli Wam przypomnieć sobie słownictwo i zachęci do dalszej nauki, w której wielu sukcesów życzy.

Autorka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.