Menu

European English. Słownik - podręcznik do nauki słów i zwrotów (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364051081 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Gordon Jacek 
  • Wydawnictwo Level Trading 
  • Ilość stron 488 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Oddajemy do dłoni użytkowników jedyną w swoim rodzaju książkę, która jest podręcznikiem do nauki słów i zwrotów, poprzez metodę opartą na podstawowej czynności w nauce języków obcych jaką jest głośne i wielokrotne powtarzanie słów, zwrotów lub zdań, których chcemy się nauczyć.

Niniejsza książka jest opracowana w formie słownika, nie jest jednak zwykłym słownikiem, lecz podręcznikiem do nauki słów i zwrotów w używanym w Europie języku angielskim opartym na angielszczyźnie brytyjskiej. Hasła główne tworzą uporządkowane od A do Z wyrazy, które „przyciągają" specyficzne konstrukcje językowe, zwroty konieczne w podstawowych sytuacjach życiowych oraz pokazane w kontekstach słowa, które stwarzają problemy w ich poręcznym zastosowaniu. Ucząc się więc zdań zamieszczonych w niniejszym podręczniku uczymy się określonych wzorców językowych, czyli konstrukcji gramatycznych tak, aby wymieniając wyłącznie słowa w określonej konstrukcji zbudować inne dowolne zdanie, a niejako „przy okazji" uczymy się także słów.

Aby zacząć samodzielną naukę z tego podręcznika, trzeba jednak mieć dobrze opanowaną gramatykę angielską, przynajmniej w jej teoretycznym ujęciu, a także mieć mocne podstawy języka angielskiego, nie jest to więc podręcznik dla całkiem początkujących lecz podręcznik, którego zawartość porządkuje i utrwala znajomość tego języka na poziomie swobodnego porozumiewania się.

Podręcznik ten wyśmienicie pasuje także do pracy z jednostkowym nauczycielem, który może na bieżąco kontrolować poprawną wymowę uczącej się osoby i wyjaśniać wątpliwości w zakresie gramatyki i konstrukcji zdań.

Podtytuł: Słownik - podręcznik do nauki słów i zwrotów
ISBN: 9788364051081
Kod paskowy: 9788364051081
Autorzy: Gordon Jacek
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 31091
ilość stron: 488
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.0x21.0cm
Głębokość (mm): 28
Waga: 0.72
Języki: angielski, polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.