Menu

Gry i zabawy językowe. Język polski jako obcy - Ewa Kołaczek

Cechy produktu

  • ISBN 9788360229828 
  • Autor Ewa Kołaczek 
  • Wydawnictwo Prolog 

Opis

GRY I ZABAWY JĘZYKOWE to precyzyjnie opracowany zestaw pomocy dydaktycznych do nauki języka polskiego jako obcego, wyprodukowany z myślą o nauczycielach, którzy chcą w atrakcyjny sposób prowadzić swoje zajęcia równocześnie grupowe jak i indywidualne (NOWOŚĆ).

66 plansz formatu A4 zawiera zróżnicowane zadania aktywizujące: quizy, rozsypanki, gry, ćwiczenia z lukami, karty ze scenkami sytuacyjnymi itd. W połączeniu z bogatym materiałem ilustracyjnym są one nadzwyczajnym narzędziem, które ma na celu pomóc studentom w utrwaleniu słownictwa i opanowaniu podstawowych struktur z poziomu A0/A1. Proste, instynktowne zadania namawiają do jak największej aktywności językowej i kreujeją niemało okazji do zabawy i integracji grupy.

stosownie wzmocnione plansze nadają się do wielokrotnego użytku. Poszczególne części gier są gotowe do wycięcia, a w zależności od potrzeb nauczycieli plansze można na dodatek kopiować.

GRY I ZABAWY JĘZYKOWE mogą być wykorzystywane na zajęciach grupowych, a także na lekcjach indywidualnych. Dołączona do zestawu broszura gromadzi opis wszystkich gier wraz z praktycznymi wskazówkami i zróżnicowanymi wariantami realizacji poszczególnych zadań.

Zeszyt z instrukcjami do GIER I ZABAW JĘZYKOWYCH posiada tabele z podpowiedziami które gry można użyć jako jako materiał uzupełniający albo powtórzeniowy w pracy z podręcznikami HURRA!!! Po polsku 1, a także SURVIVAL POLISH CRASH COURSE. Jednak, GRY I ZABAWY JĘZYKOWE, ze względu na swój uniwersalny charakter mogą być używane na wszelkich kursach na poziomie A0/A1.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.