Menu

Język angielski dla stomatologów (i nie tylko) (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375632187 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Renata Bałos-Galeń, Mariusz Lipski 
  • Wydawnictwo CZELEJ 
  • Ilość stron 300 
  • Rok wydania 2015 

Opis

W nowoczesnym gabinecie stomatologicznym znajomość języka angielskiego w stopniu klinicznym jest wyodrębniona, zwłaszcza dla lekarzy myślących poważnie o rozwoju zawodowym.

Zagraniczni pacjenci, którzy coraz częściej korzystają z opieki stomatologicznej w naszym kraju, powinni móc swobodnie komunikować się z lekarzem. Podstawą jest tu znajomość języka obcego i to w wielkiej mierze ? specjalistycznego.

Wychodząc naprzeciw współczesnym oczekiwaniom, autorzy stworzyli znakomity podręcznik do nauki języka angielskiego. Tematycznie publikacja została podzielona na dwie części ? pierwsza obejmuje komplet przydatnych ćwiczeń rozwijających słownictwo i pogłębiających wiedzę o gramatyce języka angielskiego, a druga gromadzi rozmówki przydatne w gabinecie stomatologicznym.

pokaźna publikacja zawiera m.in. Dialogi dotyczące następujących zagadnień stomatologicznych:
?ból i uraz zęba,
?lakowanie,
?leczenie kanałowe,
?ruszające się zęby,
?krwawienie dziąseł,

oraz mnóstwo innych.

Dzięki tej publikacji każdy dentysta może podnieść jakość funkcjonowania swojego gabinetu i zapewnić międzynarodowemu pacjentowi pokaźniejszy komfort podczas wizyty u stomatologa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.