Menu

Język hiszpański. Rozmawiaj na każdy temat 2 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363685959 
  • Oprawa miękka 
  • Autor J. Benjamin Fernandez Morante 
  • Wydawnictwo WAGROS 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2014 

Opis

"Język hiszpański. Rozmawiaj na każdy temat 2" Benjamina Fernandez Morante to dwuczęściowy oryginalny podręcznik do nauki mówienia po hiszpańsku.

Dzięki tej książce nauczysz się wypowiadać po hiszpańsku jednocześnie w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Z drugiej części dowiesz się, jak mówić o swej szkole, życiu zawodowym, zdrowiu, podróżowaniu, świecie techniki i samochodzie, o pieniądzach, o ulubionym zwierzaku lub ogrodzie, a także o wielu innych ważnych sprawach związanych z tą tematyką.

Na bazie podanych zdań, które stanowią kwintesencję komunikacji, z łatwością zbudujesz swoje własne wypowiedzi.

Zestawienie zdań w bloki sytuacyjne pozwoli Ci uczyć się w sposób bardzo efektywny.

Łatwo opanujesz uniwersalne, przydatne wyrażenia znajdujące się w logicznym kontekście. Nagrania do zaznaczonych tekstów pobierzesz gratis z Internetu.

BLOKI TEMATYCZNE
1. LA ESCUELA Y LOS STUDIOS - SZKOŁA & STUDIA
2. LA VIDA PROFESIONAL - ŻYCIE ZAWODOWE
3. LA SALUD - ZDROWIE
4. VIAJAR - PODRÓŻOWANIE
5. TODO SOMBRE EL COCHE - WSZYSTKO O SAMOCHODZIE
6. LA NATURALEZA - PRZYRODA
7. EL MUNDO DE LA TÉCNICA - ŚWIAT TECHNIKI
8. EL DINERO - O PIENIĄDZACH

PRZEDMOWA

W dobie Internetu i licznych możliwości podróżowania i komunikowania się z osobami z innych krajów znajomość języków obcych ma coraz obszerniejsze znaczenie. Dlatego tak ważny jest dobór słów i wyrażeń, które należy opanować w trakcie nauki.

Każdy uczący się języka wie bardzo dobrze, że najłatwiej uczyć się słownictwa w kontekście. Dlatego nasi autorzy opracowali dla Was (i przetłumaczyli na język polski) zdania, zawierające najważniejsze słownictwo, potrzebne do codziennej komunikacji.

Autorzy serii "Rozmawiaj na każdy temat" codziennie posługują się w życiu prywatnym i zawodowym językiem obcym i nad wyraz należycie wiedzą, jak ważna jest poprawna komunikacja językowa.

Wybrali oni do książki zdania na ogół stosowane w języku codziennym, w najróżniejszych życiowych sytuacjach. Zebrali także współczesne słownictwo dotyczące Internetu czy Facebooka.

By nauka była bardziej efektywna zdania zostały połączone w ciągi logiczne tworzące quasi-dialogi. Takie pozorne dialogi, z których mnóstwo zostało nagranych w formie plików MP3, skutecznie pomagają w lepszym zapamiętywaniu słownictwa.

Nie za każdym razem zdanie z jednego języka da się dosłownie przetłumaczyć na inny. Ważne jest natomiast, żeby oznaczało to samo w obu językach. Dlatego mając zestaw takich zdań jest łatwiej się uczyć. Nie musisz już zastanawiać się, jak wyrazić różne życiowe prawdy. Masz je tu zgromadzone.

Nie musisz wymyślać komplementów, zastanawiać się, jak po hiszpańsku wyrazić uczucia - miłość, sympatię albo radość. Podpowiedzi odszukasz w tej książce.

Nasz dwuczęściowy podręcznik zawiera komplet zwykle używanych pytań i najróżniejszych modelowych odpowiedzi (pozytywnych, neutralnych albo negatywnych). Obie części podręcznika zawierają słownictwo 16 najpopularniejszych tematów spotykanych na egzaminach i w codziennym życiu. Jest to po prostu repetytorium tematyczno-leksykalne w pytaniach i odpowiedziach.

Polecamy tę książkę wszystkim, którzy już mieli kontakt z językiem hiszpańskich, znają zasady pisowni i podstawy gramatyki, z nadzieją, że będzie im niezwykle pomocna w nauce języka.

Ta książka to nieprzeciętna lektura na wyjazd za granicę w czasie urlopu, podróż służbową, wyjazdy uczniowskie albo praktyki studenckie. Przyda się bez dwóch zdań wszystkim, którzy chcieliby w miarę błyskawicznie i korzystnie nauczyć się komunikacji w języku hiszpańskim.

Po prostu rozmawiajcie dzięki tej książce na każdy temat.

Tego właśnie Wam życzymy Wydawnictwo WAGROS

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.