Menu

Język niderlandzki w pracy Rozmówki niderlandzkie/CD gratis/ (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364051470 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Level Trading 
  • Ilość stron 200 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Język niderlandzki w pracy to opracowanie skierowane najczęściej do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Będzie jeszcze przydatne tym osobom, którym znajomość języka niderlandzkiego jest przydatna w pracy w Polsce.

W opracowaniu uwzględniono niemało aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy.

W książce uwzględniono słownictwo związane z zróżnicowanymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze.

na dodatek opracowanie podejmuje podstawową tematykę, która nie jest związana bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np. Podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne.

W książce omówiono ponadto najważniejsze parametry języka niderlandzkiego i podstawowe zasady i reguły gramatyczne.

Na płycie znajdują się nagrania słów, zwrotów i rozmówek w języku polskim i niderlandzkim. Płyta gromadzi ponad 160 minut nagrań zapisanych w formacie MP3.

Podtytuł: 160 minut nagrań mp3
ISBN: 9788364051470
Kod paskowy: 9788364051470
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 31091
ilość stron: 200
Oprawa: Kartonowa Foliowana
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.8x18.7
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.16
Języki: niderlandzki, polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.