Menu

Macmillan English Grammar in Context, Intermediate, Student's Book and CD-ROM with Key (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9781405071437 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Vince Michael 
  • Wydawnictwo Macmillan Publishers Ltd 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2008 

Opis

Niezwykła, trzypoziomowa linia podręczników do gramatyki, która powoduje, że nauka staje się interesująca i wciągająca. Struktury gramatyczne są wprowadzane i ćwiczone w kontekstach zaczerpniętych z różnorodnych dziedzin nauki, w tym: historii, geografii, literatury, fizyki czy nauk społecznych, a reguły gramatyczne poparto przykładami wykorzystania w języku codziennym, co upraszcza zapamiętywanie i przyswajanie nowych informacji. Seria konsekwentnie realizuje założenia CLIL, dzięki temu stanowi nieocenioną pomoc w przygotowaniu do matury na poziomie zwiększonym i matury międzynarodowej oraz dla osób planujących studiować za granicą. Do każdej książki załączona jest płyta CD-ROM, zawierająca ćwiczenia interaktywne, które wspomagają utrwalanie nowego materiału. Macmillan English Grammar in Context jest wyjątkowo polecana dla szkół z wykładowym językiem angielskim, a także dla klas o profilu językowym ze powiększoną liczbą godzin języka angielskiego.

Warto wiedzieć:

Przykłady zdań ilustrujących wykorzystanie reguł gramatycznych pozostały zaczerpnięte z Macmillan Curriculum Corpus, który użyto również przy tworzeniu Macmillan School Dictionary.
krystaliczna struktura każdego rozdziału – jedna strona przejrzystych wyjaśnień popartych przykładami i trzy strony ćwiczeń w użytecznym kontekście – ułatwia korzystanie z publikacji.
kolekcja kładzie szczególny nacisk na zagadnienia usprawniające użytkowanie języka w sposób naturalny, takie jak przyimki i związki frazeologiczne.
Wersje z kluczem i bez klucza zapewniają możliwość pracy samodzielnej albo w grupie.

ISBN: 9781405071437
Kod paskowy: 9781405071437
Autorzy: Vince Michael
Wydanie: 2
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 29896
liczba stron: 232
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 22.0x27.0cm
Głębokość (mm): 12
Waga: 0.685
Języki: angielski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.