Menu

Opiekun osób chorych pol-ang,ang-pol + CD (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364051388 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Level Trading 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2014 

Opis

OPIEKUN OSÓB CHORYCH I STARSZYCH

- pomocny dla opiekunów, rehabilitantów, pielęgniarek w domach prywatnych i specjalistycznych placówkach
- fachowe słownictwo medyczne
- słownictwo ogólne przydatne w pracy opiekuna (prowadzenie domu, sprzątanie itp.)
- rozmówki zawierające zwroty przydatne przy pracy z osobą chorą / niepełnosprawną

Opracowanie Opiekun osób chorych i starszych to specjalistyczna publikacja kierowana do osób wykonujących pracę opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. Publikacja składa się z części słownikowej, a także części z rozmówkami.

Część słownikowa jednocześnie układ polsko-angielski oraz układ angielsko-polski i zawiera dwa typy haseł. Pierwszą grupę stanowią najbardziej potrzebne zwroty medyczne obejmujące najczęstsze schorzenia, badania, lekarstwa oraz metody i procedury terapeutyczne. Wszystkie hasła w tej grupie zawierają definicje. Wszystkie hasła w tej grupie zawierają definicje. Umożliwia to nie tylko komunikację w języku angielskimrównież ułatwia właściwe zrozumienie terminów medycznych. Bogaty zbiór haseł specjalistycznych powoduje, że publikacja może być przydatna też dla personelu świadczącego bardziej specjalistyczne usługi medyczne.

Druga grupa haseł to bardziej ogólne słownictwo potrzebne w codziennej pracy opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. Hasła ogólne nie posiadają definicji, chyba że w danej sytuacji może zachodzić wątpliwość co do znaczenia.

Hasła z obu grup są przedstawione w porządku alfabetycznym. Zarówno hasła specjalistyczne, jak i ogólne zawierają liczne przykłady użycia.

Część z rozmówkami mieści rozmówki polsko-angielskie obejmujące ponad 350 zwrotów wyjątkowo przydatnych dla osób wykonujących pracę opiekuna.

Rozmówki podzielone są na kilka grup tematycznych. Największą grupę stanowią zwroty bezpośrednio związane z opieką. W dodatku pozostała opracowana grupa wyrażeń dotyczących prowadzenia domu, gotowania, warunków pracy.

Do książki załączono dwie płyty CD. Na jednej z nich znajduje się elektroniczna wersja opracowania, a na drugiej nagrania specjalistycznych rozmówek polsko-angielskich.

Podtytuł: Wersja elektroniczna + nagrania rozmówek 2 CD
ISBN: 9788364051388
Kod paskowy: 9788364051388
Autorzy: Lemańska Aleksandra, Gut Dawid
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 31091
ilość stron: 400
Oprawa: Kartonowa Foliowana
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.8x19.0
Głębokość (mm): 30
Waga: 0.33
Języki: angielski, polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.