Menu

Pakiet Happy Hoppy. English for children - (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365633286 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Janka Beláňová 
  • Wydawnictwo Lingea 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Jest to komplet składający się z kolorowej książki, płyty CD oraz zestawu fiszek. W zestawie zawarto słówka i frazy z najszczególniejszych tematów w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (takich jak: odcienie, zwierzęta, liczenie, mieszkanie, rodzina,pogoda, jedzenie, ubieranie się, uczucia, święta itp.), a także proste wierszyki.

Główny atut niniejszej publikacji stanowi załączona do książki płyta CD z 26 piosenkami tematycznymi i prostym słowniczkiem audio z nagraniami tworzonymi przez rodzimego użytkownika języka. Dzieci zapamiętają poprawną wymowę i w sposób zupełnie naturalny stworzą sobie wzorce pamięciowe najczęstszych fraz za sprawą powtarzającego się i naturalnego słuchania.

Pozwól dziecku wejść do świata języka angielskiego w sposób naturalny, w atmosferze zabawy i we własnym tempie. Z kompletu edukacyjnego Happy Hoppy można korzystać równocześnie w domu, jak i w podróży, przedszkolu i szkole.

pakiet edukacyjny ma zatem służyć typowo jako materiał obrazkowy i tekstowy towarzyszący dołączonej płycie CD (zawiera teksty wszelkich piosenek i transkrypcję fonetyczną poszczególnych słówek), a więc jako ergonomiczny i zabawowy „booklet", który można zabrać ze sobą w podróż i bez uszczerbku przetrwa również przeprawę w dziecięcej teczce.

seria procesu: Happy Hoppy
ISBN: 9788365633286
Kod paskowy: 9788365633286
Autorzy: Beláňová Janka
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 31340
ilość stron: 144
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11
Format: 15.2x21.6
Głębokość (mm): 26
Waga: 0.42
Języki: angielski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.