Menu

ROSYJSKI NIE GRYZIE - OLGA SENDHARDT (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377888759 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Olga Sendhardt 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2017 

Opis

oryginalny kurs do samodzielnej, energicznej nauki języka rosyjskiego!

wydajna metoda nauki oparta na rozwiązywaniu licznych, przeróżnych ćwiczeń. Wciągające, najróżniejsze zadania zaznajomią cię z koniecznym słownictwem, podstawami gramatyki i gotowymi wzorcami konwersacyjnymi. Dzięki nim trenujesz wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie.

W każdym rozdziale odnajdziesz świeże słówka, porcję gramatyki, razem z ćwiczeniami, interesujące teksty, zadania podsumowujące, aby sprawdzić, ile już umiesz, a także niebanalne informacje o Rosji. Znaczenie nowych słówek możesz sprawdzić na marginesie, a jeśli zawiedzie cię pamięć – na końcu znajdziesz zbiorczy słownik. Do książki dołączono płytę mp3 z nagraniami, żeby trenować poprawną wymowę i rozumienie ze słuchu.unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka rosyjskiego!

efektywna metoda nauki oparta na rozwiązywaniu licznych, zróżnicowanych ćwiczeń. Wciągające, zróżnicowane zadania zaznajomią cię z niezbędnym słownictwem, podstawami gramatyki i gotowymi wzorcami konwersacyjnymi. Dzięki nim trenujesz wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie.

W każdym rozdziale odszukasz świeże słówka, porcję gramatyki, razem z ćwiczeniami, niebanalne teksty, zadania podsumowujące, by sprawdzić, ile już umiesz, a także ciekawe dane o Rosji. Znaczenie nowych słówek możesz sprawdzić na marginesie, a jeśli zawiedzie cię pamięć – na końcu wynajdziesz zbiorczy słownik. Do książki dołączono płytę mp3 z nagraniami, aby trenować poprawną wymowę i rozumienie ze słuchu.

Autorzy: Sendhardt Olga
Format: 16.5x23.5cm
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.